Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszitek el 404 ökörködé...

Gabriel99 kérdése:

Miért hiszitek el 404 ökörködését?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:
Köszönet az oldalért ment a zöld kéz!
2011. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 anonim ***** válasza:
100%

miért nem szabadna hinniük benne?

miért ide tartozik ez a kérdés?

ennyi erővel miért hiszitek el a Biblia vagy a Korán vagy akármelyik hittel foglalkozó könyv ökörködéseit...

2011. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 x) ***** válasza:
24%
Most komolyan.. aki azt írta hogy úgy van megfogalmazva meg biztos nem csak egy gyerek aki ilyeneket talál ki. Én 19 éves vagyok, és mégis ilyeneket találok ki mert túl nagy a fantáziám és valahogy le kell vezetni a feszültséget. Igazából nagyon érdekel az irodalom is, tanulom is nagyon sokat szóval hidd el, ki tudom szűrni azokat a mondatokat amik egyértelműen csak a fantázia szüleményei. Erőltesse meg magát kicsit mindenki és találjon ki egy hasonló történetet. Majd ha sikerül akkor rájöttök hogy nem is annyira bonyolult, ti is képesek vagytok rá. Persze ezzel nem azt mondom hogy ilyen fórumokon tegyétek őket közzé, mert nem arra van. Szerintetek hogy jött létre a Star Wars vagy a Star Trek, a Csillagkapu? Felnőtt emberek találták ki akik megszállottan hittek az idegenekben.
2011. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 anonim ***** válasza:
19 évesen már felnőttnek számítasz, és mint már mondtam nem hiszem hogy átverésből talált volna ki egy ilyen storyt, a Star Wars se azért készült hanem azért, hogy szórakoztasson.
2011. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/116 x) ***** válasza:

Jah, de attól függetlenül még valakinek ki kellett találnia a történetet. :)

Egyébként igen, felnőttnek számítok pont ezzel szerettem volna szemléltetni, hogy attól hogy felnőtt még találhat ki alaptalan történeteket.

2011. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 anonim ***** válasza:
Még szép hogy találhatnak ki ilyet:) Csak nem hiszem hogy ilyen megtévesztő célra. Egyébként lehetséges, hogy kitaláció, de ennek is annyi alapja van mint a bibliának. Ahogy 404 mondja mindenki abban hisz amiben akar, és ezért nem szabad lenézni vagy fogyatékosnak gondolni, csak másképp gondolkodik. Én eltudom képzelni, hogy úgy van ahogy 404 írja, mert semmi sem biztos ebbe a világba és nem tudjuk a létezésünk okát, hogy hogyan kerültünk ide.
2011. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 anonim ***** válasza:

És kedves 71%-os.

1. válaszadó vagyok. Most akkor arra tudsz választ adni, hogy nekem miért nem tudott visszaírni?:)

Írta, hogy nyugodtan írjak neki privátot, hiszen azért van ott. Meg is kérdeztem tőle külön, hogy írhatok-e neki.. Erre 2 szavas mondatokat válaszolt és ennyi.

2011. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/116 anonim ***** válasza:

És ennyi többet nem írt.

Kíváncsi voltam, hogy ő mit gondol az én történéseimre de válaszra sem méltatott. De ha még azt mondom, hogy túl elfoglalt, oké, de nem mert ez már több hónapja volt..

2011. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 anonim ***** válasza:

Senki,nem olvasa amit irok ha ép reptoidok ürhajójánvolt és nem,volt nála semije akor hogy irjon visza???

vagy lehet ép,más problémái voltak

milyen egy két szot irt? nem publikus?

most ha csak azt veszük hányan is merhetík

képtelenség töb ezer embernek viszairnia

vagy talán az reptoidok már adtak neki,ilyen különleges képeségeket?

2011. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 x) ***** válasza:
Az ezredes azt mondta nem hozzájuk ment.
2011. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!