Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem hiszitek el azt,...

M@x kérdése:

Miért nem hiszitek el azt, hogy lehetnek olyanok a földönkívüli lények mint amiket elsorolunk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
mert baromság.Hüllőemberek és a többi.
2011. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert már elmúltunk 16, és van fogalmunk a világról.
2011. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16? inkább 12 :D
2011. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Te honnan tudod, hogy milyenek? Netán találkoztál is velük?

A plejád meg rap(rep)toid megy efféle dolgok élénk fantáziára és hiszékenységre utalnak. Baromság. Nem zárom ki a lehetőségét életnek a világegyetemben rajtunk kívül, de ezek a kraikrixkraxok megy reptiliánok meg efféle OSTOBA AGYALGÁSOK lejáratják ezt az amúgy felettébb érdekes témát.

2011. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tom Benko ***** válasza:
Mert jellemzően életképtelen lényekről szól a leírásuk. Nem zárható ki a földön kívüli élet lehetősége, de az élőlényeknek bizonyos feltételeknek eleget kell tenniük.
2011. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kell azt hinni, hogy két lábon járnak? Lehet, hogy inkább hasonlítanak egy kutya-medve-sas-párduc-denevér izére, aminek 6 pár lába van...
2011. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

navik igenis léteznek!XDDDDDD

miért nem hisztek abban,hogy vannak kék emberkék?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én csak arra gondoltam, hogy ha mi most másmilyenekről beszélnénk akkor az lenne lehetetlen. Pedig lehetséges.
2011. márc. 25. 19:21
 9/10 anonim válasza:
Nem értem az olyan embereket akik azt mondják hogy már elmultak 16 és nem hisznek az ürlényekben ... hamár elmultál 16 akkor lehetne annyi fogalmad a világról hogy eszméletlenül rohadtul(stb..)hatalmas és szerintem lehetetlen hogy egy ekkora területen csak is ezen az 1 bolygón fejlődött ki élet ...
2011. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Nem hiszünk bennük. Tudjuk, hogy a világegyetem nagyon nagy, tele van szerves anyagokkal, de egyelőre nincsen sem bizonyíték, sem cáfolat a földön kívüli életre. Az viszont teljesen biztos, hogy a fentebb leírtak nem léteznek.
2011. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!