Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszitek el 404 ökörködé...

Gabriel99 kérdése:

Miért hiszitek el 404 ökörködését?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:37
 71/116 anonim ***** válasza:
76%
H.Jani a kérdésed jogos. Valóban nincs logika abban ha egy mindent tudó lény, aki tökéletessége lévén előre tud mindent, miért teremtett volna bűnös embert, és ezzel együtt a szenvedést is. Talán szereti nézni ahogy az emberek szenvednek és hozzá foházkodnak hogy gyere már el végre mert már nem bírjuk. Aztán isten csak nem jön el segíteni, mert ami nincs az nem is tud eljönni sajnos. De majd egyszer valamikor pár ezer év múlva eljönnek a földönkívüliek és lesz nagy csetepaté.
2011. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 A kérdező kommentje:

előző hsz-re:


a bűn = a teremtett szabadság perverziója, ellenszegülés Istennek, lázadás Ellene, törvényei ellen.


Ő jónak teremtett minden lényt, de a szabad akarat miatt lehetséges az értékperverzió. a sátán Isten ellen döntött, és bűnre vitte az emberiséget.

2011. szept. 29. 19:24
 73/116 A kérdező kommentje:

H.Jani :


a Bibliában minden összefüggés megállja a helyét, ellentmondás nincs, max nem érted.


Igen, Isten előre látta a bűnt, de megengedte, mert szabad akaratú lényeket és nem robotokat teremtett. másrészt azért is engedte meg, h a bűnös megtapasztalja bűne következményét és számára így Isten igazsága bebizonyosodjon.

2011. szept. 29. 19:29
 74/116 A kérdező kommentje:

"H.Jani válasza:


Kérdező ezek szerint te azt hiszed hogy a földönkívüliek démonok és akik velük kapcsolatot tartanak azok gonosz démonokkal barátkoznak? Akkor sztd 404 is gonosz démonokkal barátkozik? Sztd 404 azért késik a hazajövetellel mert megölték az idegen lények? Amúgy a teremtéstörténet nekem is sántít az egész úgy ahogy van! Nagyon látni h az egész bibliát emberek írták mert sok benne a baki. Persze ezeket az akkori emberek nem vették észre mert az akkori emberek IQ szintje a minimum alatt volt, ma meg már azért van annyi IQ-ja mindenkinek h magától is rájöjjön a susmusra."



igen, ezek démonok. akik "földönkívüliekkel" beszélnek, gonosz, lázadó angyalokkal tartanak kapcsolatot. akárcsak a médiumok, sámánok, agykontrollosok, keleti guruk (pl. Sai Baba) és társaik. de ők el is ismerik, h szellemekkel vannak kapcsban.


mi sántít a teremtésben? inkább fogalmazz úgy h nem érted. de kérdezz bátran ! keressetek s találtattok!

2011. szept. 29. 19:32
 75/116 x) ***** válasza:
100%

De miért magyarázol bele olyasmit a Bibliába és Iatenbe ami nincsen benne? :) például megint csak jövök Mózes evangéliumával... Isten az egyiptomiakat is ki akarta nyírni csak Mózes meggyőzte (köznyelvien szólva) úgyhogy ne mondd nekem hogy ő annyira nagyon irgalmas és meghagyja mindenkinek hogy tanuljon a hibáiból.. szóval egyszerűen nem értem hogy lehet egy hitet pusztán egy könyvre alapozni, aminek (csak hogy tudd) minden egyes elemét megcáfolták már.

Egyébként meg ha már elmebetegséggel magyarázzuk a földönkívülieket: tudod te hogy hány ezer elmebeteg öl embereket mondván hogy Isten parancsolta nekik hogy öljenek?

Meg Isten sem egy jóakaró végtelenül türelmes szent, gondolkozz el.. hány népet és embert irtott ki mondván hogy bűnösök és meg kell lakolniuk? És a mai világban ez a hatalmas nagy isten miért nem tevékenykedik? Ne mondd nekem hogy ártatlan emberek azért halnak meg mert bűnösök.. akik meg ittasan meg bedrogozva vezetnek kapnak 5 év börtönt és kész is... csak azért mert sokezer éve mindent természetfölötti erőnek tulajdonítottak nem jelenti azt hogy nekünk is bele kell fásulnunk a hitbe.

2011. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Én azt nem értem a bibliával kapcsolatba, hogy amikor özönvíz volt, akkor az özönvíz édes víz volt, vagy sós? Mert ha sós volt, akkor minden édes vízi lénynek el kellett volna pusztulnia. Ha meg édes víz volt akkor meg minden tengeri lény elpusztult volna beleértve a tengeri növényeket is. Édes víz és sós víz meg nem lehetett egyszerre, mert sós vízi és édes vízi lényt te sem tudsz egy akváriumban életben tartani még egy napig sem nem hogy még hónapokig. Szóval ezt elmagyaráznád? Mert te mondtad hogy kérdezhetünk nyugodtan.
2011. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszem el 404 ökörködését?


Te miért hiszel 1 könyvben?

2011. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:
H mér? Annak több oka is van de úgyse fogod elhinni ha valaki +mondja akkor minek kérdezed.Kezgyük azzal h engem elraboltak az idegenek és a köldökömbe ültettek egy mikrocsipp szerűséget ami 404 szerint nyomkövetőként működik.ezt 404 kiműtötte belőllem.Láttam 1 idegen hulláját 1 nagy akváriumba és egészbe volt és valami sárga fojadékba volt benne és buborékok jöttek ki az aljából és 180 magas volt az idegen lény és az akvárium állítva volt és úgy volt menne kitámasztva a lény.képzelj el 1 horrorfilmet amibe mutáns emberek vannak.Na úgy nézett ki a lény de már nem élt.Hát én csak ezér hiszek neki.Amúgy először én is aszt hittem h őrült és beis voltam tőlle sz@rva rendesen h mér aszt inkább most nem mesélem el.
2011. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 anonim ***** válasza:
Edina mikor írsz már?
2011. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:
46%
sziasztok én másik univerzumból jönni emberi testet ölteni megtanulni a nyelvetek.azért ide jönni figyelmeztetni titeket 404 földönkívüli.
2011. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!