Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszitek el 404 ökörködé...

Gabriel99 kérdése:

Miért hiszitek el 404 ökörködését?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
Gabriel99 mondom h láttam bizonyítékot de +érthetnéd végre h nem lehet felrakni a netre vagy újságba vagy tvbe mer ezek komoly dolgok nem lehet vele dobálózni mer veszélyes. mennyél találkozz 404el teis és akkor +látod amire kíváncsi vagy.de akkor mennyél járjál utána úgy ahogy énis tettem +rajtam kívül pár emberke és ne itt toporzékolj ne csk a szád járjon mer senkit nem érdekel és nincs is értelme.férkőzz 404 bizalmába barátkozz vele és megtudod amit tudni akarsz de így hogy ellenségeskecc vele így csk aszt éred el h mégjobban titkolózni fog.
2011. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 A kérdező kommentje:

nem ellenségeskedem, vele, hanem épp ellenkezőleg! ki szeretném nyitni a szemét h lássa: megvezették a hazugság szellemei. a Biblia nyíltan beszél ezekről a lényekről. nem kell diploma, csak józan ész és rá lehet jönni.


én is "ufós" voltam évekig, de rájöttem kik is ezek a lények.


404 és társai nem akarnak rájönni?

2011. okt. 1. 14:39
 93/116 anonim ***** válasza:
100%

nekem 404 aszt monta h a bibliát 212 ember írta annakidején és aszt is monta h kik voltak de nem név szerint monta hanem h mivel foglalkoztak de már sajnos elfelejtettem de majd +kérdezem megint.és 404 aszt monta h a bibliában sok ellentmondást talált és monta is h miket majd dumálj vele erről.mondom dumálgassatok és még azis lehet h lesz közös témátok.ha valakit +akarsz ismerni akkor ne úgy közelíccs hozzá h hazudik mer eszt nem tudhatod előre.bizonyosoggyál +arról h hazudik e.

Szabad a pálya.nem áll íz utadba senki. mért nem teszed? de vigyázz 404 jó emberismerő és van olyan képessége h +érez dolgokat nem tudom h csinálja gondolom eszt se monta még senkinek.pedig így van.mikor dumáltunk és előtte ültem +érzett velem kapcsolatos dolgokat és kérdesztem tőlle h honnan a f@szomból tudja ezeket és aszt monta h mióta az idegenekkel tartja a kapcsolatot azóta képes rá. és látod ezzel se dicsekszik én is akkor tuttam +mikor személyesen dumáltunk.azér mondom h nem neten hanem személyesen tucc valakit +ismerni.


amúgy lehet h fogsz tőlle félni mer a szeme ijesztő tiszta piros és kb 190cm magas és így elsőre ijesztőnek fog tűnni a látvány de ez csk a látszat amúgy tök rendes ha közelebbről +ismered.nem fog +enni bár ki tuggya :D

2011. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 A kérdező kommentje:

Ferenczy Gergely:


[link]

2011. okt. 1. 15:02
 95/116 A kérdező kommentje:

beszéljen helyettem 1 másik link is:


[link]



ha csak 1 valakinek felnyitja a szemét, már megérte....

2011. okt. 1. 15:15
 96/116 anonim ***** válasza:
404ről van szó? Őt nehogy bántsátok! Megmentette anyám életét! Örök hálával tartozunk neki nem tudnánk elégszer megköszönni a segítségét! Míg él legyen boldog!
2011. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:

Ferenczy Gergely


Írhatok neked privit?

2011. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az oldalt kérdező, amit küldtél, nekem ehhez nincs idegzetem és tudod miért nincs?

Azért, mert ha te is átélnél olyat, amiről olvasgattál gondolom párat, tudod, hogy elrabolták az ufok meg stb.. Akkor te is kezdenél valamiben hinni. És az nem a démon lenne hidd el..

Annyit még fejts már ki nekem, hogy a te általad említett démonoknak miért van szükségük űrhajókra?

2011. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 A kérdező kommentje:

nincs szükségük űrhajókra, és nem is azzal jönnek, hanem igézetet-képzetet bocsátanak az emberre. képesek hatni az anyagra, és manipulálnak az emberi érzékszervekkel.


pestiesen szólva: vetítenek ezerrel :)


soha nem mondtam, h 404 hazudik. azt mondtam, benyelte a bukott szellemi lények félrevezető manipulációját.

2011. okt. 1. 15:45
 100/116 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy ezt fogod válaszolni.


És miért akarják manipulálni az emberek elméjét, mi szükségük lenne rá? Egyáltalán minek akarják manipulálni?

2011. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!