Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszitek el 404 ökörködé...

Gabriel99 kérdése:

Miért hiszitek el 404 ökörködését?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:37
 81/116 A kérdező kommentje:

A bibliát megcáfolták? épp ellenkezőleg! régészeti leletek alátámasztják hiteleségét!


Isten az engedetlen megátalkodott, gonosz és megtérni nem akaró népeket "gyakta le". (az uccsó tényező a lényeg) ez igazságos. úgy látszik nem olvastad azt a részt amit a népek dolgairól mondott: jer 18


5És szóla az Úr nékem, mondván:

6Vajjon nem cselekedtem-é veletek úgy, mint ez a fazekas, oh Izráel háza? ezt mondja az Úr. Ímé, mint az agyag a fazekas kezében, olyanok vagytok ti az én kezemben, oh Izráel háza!

7Hogyha szólok egy nép ellen és ország ellen, hogy kigyomlálom, megrontom és elvesztem:

8De megtér az a nép az ő gonoszságából, a mely ellen szólottam: én is megbánom a gonoszt, a melyet rajta véghezvinni gondoltam.

9És hogyha szólok a nép felől és ország felől, hogy felépítem, beültetem;

10De a gonoszt cselekszi előttem, és nem hallgat az én szómra: akkor megbánom a jót, a melylyel vele jót tenni akartam.



ez 1 értelmű. amúgy már bocs, ki vagy te h Őt számon mered kérni? úgy jársz majd mint jób!


azt mondod: földönkívüliek=elmebetegség. ez nem igaz, és nem is ezt írtam. a fk-ek démonok. vagyis valós lények, ha elmebetegség lenne, akkor csak képzelgés lenne.


Isten tevékenykedik a világban, csak nézz körül. számtalan jele van, amit könnyen látni lehet.

2011. szept. 30. 15:44
 82/116 A kérdező kommentje:
nincs konkretizálva h milyen volt az özönvíz. így érdemben válaszolni sem tudok, de kicsit kukacoskodónak tűnik kérdésed. amúgy hallottál már a halak megfulladásáról?
2011. szept. 30. 15:47
 83/116 x) ***** válasza:

Meg számtalan dologba bele is lehet magyarázni hogy ott van. Akkor nézzük a te gondolkodásod alapján: látok itt egy monitort magam előtt. Szerintem ezen a találmányon egyértelműen látszik, hogy száz éve egy embert gyíkszerű idegenek raboltak el, és elmagyarázták neki hogyan készítsen számítógépet. És ott vannak még a gyíkok... biztos vagyok benne hogy ők is (gyíkszerű) idegenek akik valamilyen földi fajjal párosodva alakultak ilyenné.

Sőt tegnap láttam egy furcsa villogó izét. Biztosan egy idegen űrhajó volt ami a 12526-os kisbolygóról jött. Látod, az űrlények tevékenykednek a világban, csak nézz körül. számtalan jele van, amit könnyen látni lehet.

2011. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 A kérdező kommentje:
félrebeszélésben jó vagy :)
2011. szept. 30. 16:16
 85/116 x) ***** válasza:
ugyan azt írtam le amit te csak nem szellemekkel.
2011. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:
404nem ökörködik ő 1 komoly és okos ember.
2011. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 x) ***** válasza:
Csak kár hogy ha igazat is mond nem tudná bizonyítani :/ egyébként kíváncsi vagyok milyen történettel fogja szórakoztatni a népet most hogy "hazajött"...
2011. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:
Apám nem ökörködik és büszke vagyok hogy a fia lehetek.
2011. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 A kérdező kommentje:
igazat mond = azt hiszi (hitették el vele) h igaz amit nyomat?
2011. okt. 1. 14:22
 90/116 x) ***** válasza:
Alapvetően nincs azzal baj ha kiélvezi hogy mindenki beveszi a butaságait, sőt okos taktika csak ott kezdődik a baj amikor pár hiszékeny logikátlan gondolkodású ember odáig is elmegy hogy szentként tisztelik... mert vannak itt biztos olyan 10-13 éves gyerekek akik elolvassák a történeteit és azt hiszik valami hatalmas felfedező és ők is utánozni akarják aztán még a végén kárt tesznek magukban. De alapvetően hülye lenne nem kihasználni a népszerűségét. Innen is üzenném neki hogy írjon inkább egy könyvet és ne itt írogassa a történeteit.
2011. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!