Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszitek el 404 ökörködé...

Gabriel99 kérdése:

Miért hiszitek el 404 ökörködését?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/116 A kérdező kommentje:

a sátán fő célja: az ember ne Istennel foglalkozzon !


első körben nyomatja szemfényvesztéseit, h elámulj

2. körben ha ellenállsz, hízeleg, igérget anyagi javakat stb...

3. körben ha még ellenállsz, akkor fenyegetőzik, gyötörni kezd, és végül kikészít.


az ufó jelenségek a szemvényvesztés szintje, amibe hamis ígéreteket is csempészett, és hamis személyazonosságot villant fel. (más bolygó lakójának mondja magát)

2011. okt. 1. 15:54
 102/116 anonim ***** válasza:
Csak mert miután velem történt az a bizonyos dolog engem utána békén hagytak (2x történt) és elkezdtem egy nagyon jó irányba fejlődni.
2011. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/116 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit mintha ellentmondana annak amit te mondasz.

Persze hihetsz abban amiben akarsz. Nekem mindegy.

De tényleg ellentmond.

Másrészt pedig.. Istenben ha nem is úgy, mint egy igazi keresztény, de hiszek. Na most akkor?

2011. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/116 A kérdező kommentje:
nem merült fel benned a gyanú a személyazonosságukat illetően? hallottál már a szellemek megkülönböztetésének ajándékáról?
2011. okt. 1. 15:57
 105/116 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ijesztő volt. Féltem azért. Bár mivel törölték a memóriámból azt amit kellett, így nem emlékszem dolgokra csak egy néhányra de az kevés ahhoz, hogy tudjam kik is voltak valójában.
2011. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/116 A kérdező kommentje:

Jézus tudtunkra adta, h a sátán birodalma a sötétség.


az ufó dolgok sötétek, ködösek, homályosak. (túl azon, h ijesztőek is) Isten a fény, és az igazság. a sátán hazug, megtévesztő, szemfényvesztő. Isten nyílt, igazságos, és Nála nincs semmi homályos, nehezen érthető dolog.


az ufó dolog rejtélyes. Isten nyílt. a sátán titkolózik, álca mögé bújik.


Jézus a gyümölcsökről beszél. akik ufókkal vannak kapcsban, nem jó gyümölcsöket teremnek: betegségek, idegösszeomlás, elmebaj, paranoia.


1 eltérített, miközben az "idegenek" vizsgálták, imádkozni kezdett. abban a pillanatban elmenekültek a "lények". nem gyanús ez? még ez sem?

2011. okt. 1. 16:11
 107/116 anonim ***** válasza:

Nem gyanús. Attól még lehettek nem démonok, csak Isten mindenkire vigyáz.

Másrészt pedig, ott van a fény és ott van a sötétség. A sötétségtől is mindenki fél még is sokszor először azt tapasztalják meg mintsem a fényt..

És megint írom, nekem pozitív változás volt miután azok a dolgok történtek. De ez én vagyok. Lehet más másképp reagált volna rá, mert mindenkire másképp hat.

2011. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/116 A kérdező kommentje:

ajánlom figyelmetekbe a Negyedik tipusú találkozások c. Milla Jovovic filmet. Igaz történetek alapján készült, FBI akták nyomán.


annunakiknak mutatkoztak be a lények, akik az ember teremtőjének vallották magukat. (sumér teremtésmítosz), de figyeljétek meg mit mondott a nő, mikor a kihallgató tiszt megkérdezte tőle, h valóban Isten látogatta-e meg !

2011. okt. 1. 16:16
 109/116 anonim ***** válasza:
Láttam azt a filmet de nem emlékszem arra a részre.
2011. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/116 anonim ***** válasza:

Az jelenthet valamit,hogy én is mindig 3ó 33perckor keltem fel. De eleinte volt egy szakasz mikor fél 3 és 3 órakor keltem fel. Pont akkor amikor az a dolog történt.

És a film nézése közben én is meglepődtem ezen. Csak én baglyot nem láttam.

2011. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!