Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van itt még olyan aki hisz...

.Anonymus. kérdése:

Van itt még olyan aki hisz 404-nek?

Figyelt kérdés
Ahogy olvasom ezt a topic-ot,úgy látom szinte senki se rajtam kívül.Megszeretném tudni,ez tényleg így van-e.Légyszives csak azok írjanak akik hisznek neki!
2011. aug. 21. 20:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
A sivatagba van 60fok meg Afrikába is. Világosséűág +mindenhol van ahol süt a nap. csak aki nincs hozzászokva az nem bírja az Afriaki négerek jól bírják de én tuti meghalnék ott. Oroszországba +mértek már -60 fokot is az se semmi
2011. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 x) ***** válasza:
Szerintem 404 eltévedt a sivatagban (ahol ugyebár 60° van) aztán a sok homoktól még olyan is mintha világítana... ott meg találkozott egy csapat méhésszel akik védőruhát viseltek és azt hitte, hogy földönkívüliek. Aztán a méhészek elvitték a falujukba ahol éppen egy tevét vágtak le. Megkérték, hogy vágja ki a veséjét amit meg is tett és föl is zabált. Viszont a baktériumoktól az emlékezete meg az érzékei felmondták a szolgálatot, ezért azt hitte, hogy elrabolták az UFO-k. :)
2011. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
sose lehet tudni
2011. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Álló László ***** válasza:

Kedves .Anonymus.!


"Miért mit mondott 2012-ről?"

Azt mondta hogy szökőárak fognak kialakulni!És az életnek a földön 97 százaléka kihal. A 3 százalék elbújik valahova pl.:Föld alatti bunkerek.Továbbá azt a hírt is hallottam (de ezt nem 404 mondta) hogy napkitörések lesznek.Amit eddig nem észleltünk mert eddig védett minket az "ózon"

réteg.De mostmár az "ózon" réteg nem véd minket (vagy csak nagyon keveset).

Ezt te elhiszed?

2011. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
404 egy Feti értelmiszintjén levő drogos férfi aki a női kapcsolatokban zsákutcába kerülve menekült bele a drogokba.
2011. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
hiszek neki
2011. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
13:42 merd kitenni a neved ha mered! Névtelenül hátba támadni mást gerinctelen vagy 1 kis gyáva kukac!
2011. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
707 vagyok.
2011. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
15:52-es Én vagyok a 13:21-es. 707 vagyok, csak azért nem merem kitenni a nevemet, mert a cia meg fbi folyton a nyomomban van és keresnek, mert az ufókkal lepaktáltam és lehallgatják a számítógépemet és egy ember liheg a telefonkagylómban is folyton és ezért bújkálnom kell állandóan ezért alszom nappal is hogy ne lássanak, csak éjjel járok vásárólni és csak ide a gyk.ra írok
2011. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

mostmár tudom ki az :D:D

én nem hiszek neki,a földönkívülieknek jobb dolguk is van minthogy őrülteket raboljanak el...

vagy ha mégis elrabolták,pont rosszat vittek el,mert most azt hiszik,az összes ember ilyen bugyuta

ott maradhatott volna velük x)

2011. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!