Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012-ben UFO támadás?

2012-ben UFO támadás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mondanám hogy én nem hiszek ezekben a dolgokban és nem is vagyok ufo rajongó!De amikor a nasa hivatalossan bejelent ilyet,azért az kicsit ijesztő számomra.Fel is rakták a dolgokat egy hivatalos oldalra,amit gyorsan töröltek is!Vajom miért?Mindig azt hiszük hogy áá persze velünk nem történhet semmi,meg ugy sincs ilyen,de mi ezt honnan tudhatjuk hogy tényleg nincs e rajtunk kivül egy másik élet valahol,ahol jóval fejlettebbek?!Hiszen elég nagy a világ egyetem,ahhoz hogy elképzelhető legyen,hiszen ha itt kialakult élet,akkor miért ne alakulhatott volna ki pár 100 ezer km-el arrébb?

Az esély megvan rá!Nem is kicsi!



[link]


2011. febr. 10. 13:50
 71/96 anonim ***** válasza:
Bizony lesz támadás huhúúúú de még milyen!!!
2011. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?


Régen, aki feltalálta az autót, amikor még csak 1 db. volt belőle, megmutatta az akkori hatalmaknak, és azt mondták, hogy ez csak sima terepen megy... Mai nyelven: úton


Megkérdezték, hogy hogy gondolja, hogy valaha is ilyenekkel fognak járni az emberek, mert ehhez a fél Földet le kéne betonozni. És megcsinálták?

Megcsinálták!


Szerintem az is ugyanolyan kérdés, hogy vajon csinálunk-e olyan űrhajót, ami kicsi, olyan mind a star warsba, és gyorsan lehet utazni vele.

Lehet hogy ugyanúgy egy okos emberke feltalál egy olyasmit, majd ugyanúgy letagadják, hogy úgysem lehet, majd 100 év múlva az is mindennapos dolog lesz, hogy az ||. A-s dinezióban lakunk, és a ||||. C-s dinezióba van a legközelebbi iskola, és busz alakú űrhajóval fogunk utazni.

Most válaszolok a kérdező kérdésére is:


2012-nek biztos hogy köze lesz az idegenekhez.

Vagy diator elmélete lesz az igaz, vagy az enyém.

Bizonyára az a 3 objektum látogat meg minket.

1 idegen = 4 m körül van...

Azt még nem tudom, hogy háborúzni jönnek-e, vagy barátkozni, vagy csak egy űrsétát tesznek.

De ezt is kiderítjük nemsokára!

2011. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:

Alapítok egy vallást, a ComeUFO-t. Várom mindenki jelentkezését. Kezdetnek elhozzátok az ingatlanjaitok és kocsitok tulajdoni lapját és lemondot a CU egyház javára, majd pucéran kisétáltok a Rettyegőspusza melletti rétre, hogy ott várjátok a biztos halált = az idegenek eljöttét.

Én majd telefonon keresztül kommunikálok veletek.

2011. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:

Bodor Tomi az nem Dinezio hanem Dimenzio ember xD igen mas bolygokra fogunk menni urhajoval iskolaba! Mert egy bolygora mar nehez lenne iskolakat epiteni tenyleg gratula!VAgy Diator elmelete igaz vagy a tied vagy az enyem hogy nem lesz semmi biztos leteznek idegenek en ezt nem vitatom de az osszeeskuves elmeletes sci fitek eleg unalmas de ha olvasol egy kis kvantum vagy hadronfizikat rajossz miert nehez az urutazas !

udv

2011. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 attila6 ***** válasza:
Nem támadni jönnek.
2011. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:

"Bodor Tomi az nem Dinezio hanem Dimenzio"

Tudom.

Csak valamiért mindig dineziot írok.

De amúgy tudom hogy dimenzió. Hosszú ó-val.

Utolsó, egyébként honnan vagy olyan nagyon biztos benne, hogy nem harcolni jönnek?

Mondjuk szerintem sem, de azt mondom bármi megtörténhet.

2011. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 Nigra ***** válasza:

utolsó szó jogán:


hülye hülye hülye hülye..... -.-" (értem itt Diatorra meg Borzos tomira.....)

2011. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 Nigra ***** válasza:
igen direkt írtam borzost
2011. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 potion ***** válasza:
ahahahaha ez vicces *hülyearc*
2011. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
Igen hosszu o van csak ahogy lathattatok nem szokasom ekezettel irni mert nincs magyar billentyuzetem mivel szerbiai vagyok :P
2011. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!