Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012-ben UFO támadás?

2012-ben UFO támadás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mondanám hogy én nem hiszek ezekben a dolgokban és nem is vagyok ufo rajongó!De amikor a nasa hivatalossan bejelent ilyet,azért az kicsit ijesztő számomra.Fel is rakták a dolgokat egy hivatalos oldalra,amit gyorsan töröltek is!Vajom miért?Mindig azt hiszük hogy áá persze velünk nem történhet semmi,meg ugy sincs ilyen,de mi ezt honnan tudhatjuk hogy tényleg nincs e rajtunk kivül egy másik élet valahol,ahol jóval fejlettebbek?!Hiszen elég nagy a világ egyetem,ahhoz hogy elképzelhető legyen,hiszen ha itt kialakult élet,akkor miért ne alakulhatott volna ki pár 100 ezer km-el arrébb?

Az esély megvan rá!Nem is kicsi!



[link]


2011. febr. 10. 13:50
 51/96 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:46


Na megjött a másik menthetetlen!Titeket sorba kellene állitani a dunánál aztán had szóljon!Élőben úgy elkapnék egy ilyen nyomorult férget!Gusztustalan egy ember lehetsz te is barátom!Ajtostól ront a házba egyből,de a témához ez a majom se szól hozzá!

Miért véded illyásnét?Szopj a kukidat te féregnyúlvány?

Nincs kedved élőben találkozni hm?Kicsit átszeretném formálni a pofidat!Lehet róla szó?

2011. febr. 10. 17:52
 52/96 BlackSword ***** válasza:

potion!!!

Köszönöm, köszönöm, köszönöm...

2011. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 potion ***** válasza:

Kérdező most már fogd be retkes pofádat, ház nem veszed észre hogy TE gerjeszted a feszültséget? ŐK TROLLOK NEM KELL VELÜK FOGLALKOZNI.

itt a vége , bár úgyse le vége

2011. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:

"

Kedves kérdező. Mi tiszteletben tartunk és próbálunk segíteni, de miért válaszolsz így?"


Nem tartassz tiszteletben senkit, ezt nem ragozom tovább.. De szerintem mindenki feltudja fogni, hogy csak provokálni akarsz másokat.

2011. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
52%

Én csak leírom a véleményemet és próbálok a kérdésre válaszolni a tudásommal.

A kérdezőt nem akarom megint idézni, mert az minősíthetetlen... De elgondolkodtató, hogy miért nem bírja valaki elviselni a kritikát? Miért ír olyat, hogy aki nem ért vele egyet, azt megveri, vagy a Dunába löki?

2011. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:

"Én csak leírom a véleményemet és próbálok a kérdésre válaszolni a tudásommal.

A kérdezőt nem akarom megint idézni, mert az minősíthetetlen... De elgondolkodtató, hogy miért nem bírja valaki elviselni a kritikát? Miért ír olyat, hogy aki nem ért vele egyet, azt megveri, vagy a Dunába löki?'


Jaj ne játszd itt az álszentet....ITT! Ennél a kérdésnél meg főleg nem...máshol nagyon nem bánod, hogyha kigúnyolsz valakit.

2011. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 potion ***** válasza:

Illyés viktorné

ők nem a dunába akartak lökni.

ők LŐNI akartak

2011. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
71%

Illyésné a tökéletes mindent tudó szuperzseni, aki több felhasználó személyében is feljön hogy magával beszélgessen besz@rás :D


A lakást meg megeszi a kosz... :D

2011. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 A kérdező kommentje:

Én csak leírom a véleményemet és próbálok a kérdésre válaszolni a tudásommal.

A kérdezőt nem akarom megint idézni, mert az minősíthetetlen... De elgondolkodtató, hogy miért nem bírja valaki elviselni a kritikát? Miért ír olyat, hogy aki nem ért vele egyet, azt megveri, vagy a Dunába löki?



Kedves Ilyésné!Te semmi féle választ nem probálsz adni a tudásoddal,mert ez neked nincs ezzel a témával kapcsolatban!Egy valamit bellinkeltél és ennyi történt a többi válaszod az mind kötegedés volt semmi más,amit kitöröltek nem véletlenül!Nem gondolod?A többi választ miért nem törölték ki TROLL mama?A te viselkedésedről meg ne is beszéljünk!

2011. febr. 10. 18:11
 60/96 anonim ***** válasza:
Igen am Illyésnét azért nem szertik mert nem szokott válaszolni, csak a válaszokat szokta kritizálni. De am nem lenne vele baj vele, ha nem kötne bele mindenkibe, és ha nem a válaszokra válaszolna hanem a kérdésekre. Mert ez nem fórum egyébként ez nem beszélgető hely. Ha tudod a választ válaszolsz, ha nem nem, és ha van kérdésed kérdezel. De ő azt hiszi hogy ez egy vita fórum.
2011. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!