Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012-ben UFO támadás?

2012-ben UFO támadás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mondanám hogy én nem hiszek ezekben a dolgokban és nem is vagyok ufo rajongó!De amikor a nasa hivatalossan bejelent ilyet,azért az kicsit ijesztő számomra.Fel is rakták a dolgokat egy hivatalos oldalra,amit gyorsan töröltek is!Vajom miért?Mindig azt hiszük hogy áá persze velünk nem történhet semmi,meg ugy sincs ilyen,de mi ezt honnan tudhatjuk hogy tényleg nincs e rajtunk kivül egy másik élet valahol,ahol jóval fejlettebbek?!Hiszen elég nagy a világ egyetem,ahhoz hogy elképzelhető legyen,hiszen ha itt kialakult élet,akkor miért ne alakulhatott volna ki pár 100 ezer km-el arrébb?

Az esély megvan rá!Nem is kicsi!



[link]


2011. febr. 10. 13:50
 11/96 anonim ***** válasza:
Igen támadni fognak és én leszek az ufo párti emberek vezetője :D
2011. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 tetris ***** válasza:
76%

A NASA tényleg feltette a hivatalos oldalára ezt a hírt? És rögvest törölték is? Mert ha ez így igaz, akkor elég elgondolkodtató ez a dolog.

Vajon mi állhat a háttérben? Egy idióta szórakozott, vagy tényleg van valami, amit eltitkolni igyekeznek.

Mindenesetre 2012-ben már okosabbak leszünk, hogy igaz-e vagy sem. Addig meg igazán kár ezen vitatkoznunk.

2011. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 tetris ***** válasza:

Ha tényleg támadnak az Ufók 2012-ben, akkor az olyan különleges, világméretű esemény lesz, hogy azt sztem senki sem tudhatja előre, hogy milyen formában fog kitudódni.

Lehet, hogy bejelenti az ENSZ főtitkára, megjelenik a médiában. De az is lehet, hogy annyit fognak titkolózni, hogy senki sem fogja tudni a tutit.

Ha már itt lesznek, ha egyáltalán jönnek, hát azt tudni fogjuk 2012-ben. Nagy kérdés, hogy mire megyünk vele.

Mert vszeg sokkal intelligensebbek nálunk, és elmenekülni előlük nem fogunk tudni.

2011. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
20%

Illyés Viktorné

bocs hogy nem látok bele a fejedbe, hogy te mit akarsz feltételezni. És ha már másnak más gondolatmenete van, az tuti nem úgy lesz, mert te nem így gondoltad el. Hát, vigyenek el téged. :)

2011. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:

Tudjátok mit? Majd megtudjuk , higyjétek el nincs messze az a 2012. Már február van. hamar elfog menni a többi hónap is, úgy hogy észresem vesszük.

Úgyhogy majd 2012-ben tanácskozunk.

Üdv.

2011. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
47%
Diator harmadik világháborúja úgyis előbb eljön...
2011. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 tetris ***** válasza:
37%
Sajnálom Viktort!
2011. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 A kérdező kommentje:
Illyés Viktorné menjél szopjad le egy UFOk f@szát vagy a férjedét,ne kötekedjél itt unalmadban!:)Bocsi de ez kikivánkozott belőlem,mert mindig is utáltam az ilyen kötekedő nyomorultakat akik bolhábol elefántot csinálnak és soha nem a feltett kérdésre válaszolnak,hanem csak kötekednek!Úgy kedves Illyésné,bekaphatod a méteres kékerest!
2011. febr. 10. 16:25
 19/96 anonim ***** válasza:
21%
Miért kell így hisztizni? :D
2011. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
41%

A plejádok azt mondták hogy ők fognak jönni, a galaktikus föderációval, és békésen, a reptiliánok véleményem szerint léteznek, de ezek a dolgok nem előttünk történnek ezért lehet hogy nem is igaz az egész,


De én hiszek benne hogy az...

2011. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!