Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012-ben UFO támadás?

2012-ben UFO támadás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mondanám hogy én nem hiszek ezekben a dolgokban és nem is vagyok ufo rajongó!De amikor a nasa hivatalossan bejelent ilyet,azért az kicsit ijesztő számomra.Fel is rakták a dolgokat egy hivatalos oldalra,amit gyorsan töröltek is!Vajom miért?Mindig azt hiszük hogy áá persze velünk nem történhet semmi,meg ugy sincs ilyen,de mi ezt honnan tudhatjuk hogy tényleg nincs e rajtunk kivül egy másik élet valahol,ahol jóval fejlettebbek?!Hiszen elég nagy a világ egyetem,ahhoz hogy elképzelhető legyen,hiszen ha itt kialakult élet,akkor miért ne alakulhatott volna ki pár 100 ezer km-el arrébb?

Az esély megvan rá!Nem is kicsi!



[link]


2011. febr. 10. 13:50
 31/96 anonim ***** válasza:

Az nem válasz. :)

Csak elterés.

2011. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
21%

Így néz ki egy hiteles forrás:

[link]


Látjátok a címet? Nem paranormálisboszorkányvagyok.hu, hanem nasa.gov... Nagy különbség.

2011. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 A kérdező kommentje:
Kedves Illyés Viktorné!Huzzál el most már a jó büdös csába,mert marha idegesittő vagy!Lehet hogy jogod van ideírogatni,de te kezdted a kötekedést,ezt rajtam kivül többen is észre vették!Te ne beszéljél arról hogy szóljunk hozzá a témához,mert te vagy aki még nem szólt hozzá beszologatásokon kivül!Ugy hogy ha megkérhetlek a többiek nevében is,akkor lépjél le innen,vagy valami normális hozzászolást várunk tőled és nem személyeskedést!
2011. febr. 10. 17:17
 34/96 A kérdező kommentje:
Na végre!Most legalább bellinkelt a szerencsétlen valamit!
2011. febr. 10. 17:18
 35/96 potion ***** válasza:

Mindenki álljon már le!

azok nem UFOk semmi közük hozzá. csupán némi légypiszok a teleszkópon, és nem értem miért kell ezen ennyire mindenkinek fennakadni

2011. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 A kérdező kommentje:

Illyésné mi bajod?Elgurult a gyógyszered?Vagy nem keféltek meg rendessen?Vagy egyszerüen csak unatkozol?Vagy így probálod felhívni a nyomorult életedre a figyelmet?Vagy egszerüen csak sziplán hülye?Vagy mi baj van?

Menthetetlen vagy sajnos!:(

2011. febr. 10. 17:33
 37/96 anonim ***** válasza:

"Inkább főzz valami vacsorát mert éhesek a gyerekek egész nap nem adtál nekik enni és ebédet se főztél! Szégyeld magad!"


úgy látszik elfogytak a hozzávalók az ételhez, és azóta is éheznek a gyerekek, és a férj is éhes...! Ezért van ennyi ideje gép előtt ülni.

2011. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 potion ***** válasza:

jaah, és a kérdésben az hibás egyébként hogy "akkor miért ne alakulhatott volna ki pár 100 ezer km-el arrébb?"

nos ez nem így van hanem inkább több 100 milliárd km-el

így helyes

2011. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
23%

"Illyésné mi bajod?Elgurult a gyógyszered?Vagy nem keféltek meg rendessen?Vagy egyszerüen csak unatkozol?Vagy így probálod felhívni a nyomorult életedre a figyelmet?Vagy egszerüen csak sziplán hülye?Vagy mi baj van?

Menthetetlen vagy sajnos!:("


Akkor jó helyen járok. Az ezotériában normális embert ritkán látni. Itt mindenki varázsló meg ufópilóta.

2011. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
54%

"Akkor jó helyen járok. Az ezotériában normális embert ritkán látni. Itt mindenki varázsló meg ufópilóta."


Az ezotériában normális embert ritkán látni?És te? Akkor te magadat normálisnak képzeled...Értem. Szerintem szállj le a magas lóról és ülj rá egy pónira, ha ennyire normálisnak képzeled magad.

DE akkor,hogy őszinte legyek: Ne aggódj Illyésné, te sem vagy normális ha már itt vagy. :) A kommentjeidből ítélve inkább te vagy az abnormális az ezotériások között. Hogy is van? Az ész diktál, tehát oda nem írok ahova nem tudok mit vagy nem érdekel.

2011. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!