Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012-ben UFO támadás?

2012-ben UFO támadás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mondanám hogy én nem hiszek ezekben a dolgokban és nem is vagyok ufo rajongó!De amikor a nasa hivatalossan bejelent ilyet,azért az kicsit ijesztő számomra.Fel is rakták a dolgokat egy hivatalos oldalra,amit gyorsan töröltek is!Vajom miért?Mindig azt hiszük hogy áá persze velünk nem történhet semmi,meg ugy sincs ilyen,de mi ezt honnan tudhatjuk hogy tényleg nincs e rajtunk kivül egy másik élet valahol,ahol jóval fejlettebbek?!Hiszen elég nagy a világ egyetem,ahhoz hogy elképzelhető legyen,hiszen ha itt kialakult élet,akkor miért ne alakulhatott volna ki pár 100 ezer km-el arrébb?

Az esély megvan rá!Nem is kicsi!



[link]


2011. febr. 10. 13:50
 21/96 anonim ***** válasza:
0%
Ez már lejárt lemez, régen kiderült, hogy a hír nem igaz, a SETI soha nem tett ilyet közzé a honlapján.
2011. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:

"

Hát szomorú, hogy a témához nem tudtok érdemben hozzászólni."



Ilyenkor mi bajod van? JÖn a fogad?:)

2011. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 tetris ***** válasza:
86%

Bármi megtörténhet! 20 éve senki se merte volna elhinni, hogy egyszer Magyarországon rendszerváltozás lesz. És lett.

Azt se mertük volna elhinni, hogy egyszer bárkinek lehet telefonja, akkora kincs volt az régebben. Mostanra bárkinek lehet telefonja.

Az internetről régebben azt se tudtuk volna, hogy mi az. Ma meg már mindennapjaink része.

A számítógépek 30 éve akkorák voltak, mint egy nagyszoba. Ma meg már...

Jövőre meg már akár Ufókkal is barátkozhatunk, vagy háborúzhatunk.

2011. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
27%

"Bármi megtörténhet! 20 éve senki se merte volna elhinni, hogy egyszer Magyarországon rendszerváltozás lesz. És lett.

Azt se mertük volna elhinni, hogy egyszer bárkinek lehet telefonja, akkora kincs volt az régebben. Mostanra bárkinek lehet telefonja.

Az internetről régebben azt se tudtuk volna, hogy mi az. Ma meg már mindennapjaink része.

A számítógépek 30 éve akkorák voltak, mint egy nagyszoba. Ma meg már..."


Ezek mind előrevetíthetők, ha értesz az aktuális témához. Ma is bátran lehet már kombinálni az új kijelzőkkel, akksikkal és megalkothatod fejben a 20 évvel későbbi pc-det, ha okos vagy. Ugyanígy elgondolkodhatsz már most is a jövő autóin, implantátumain, stb.


"Jövőre meg már akár Ufókkal is barátkozhatunk, vagy háborúzhatunk."


Ez csak fantázia és jelenleg nincs semmi alapja pár megkövesedett baktériumon kívül, amikkel legfeljebb csak unatkozó tudósok háborúznak egy laboratóriumban.

2011. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
38%

"Te mindenhol egy nemkívánatos személy vagy nem vetted még észre, úgyhogy szerintem jogosan írtam, h ogy rontod a "levegőt", akármit is szólsz hozzá."


Ugyanannyi jogom van itt lenni, mint neked. Ha nem tetszik amit írok, akkor ügyes nagyfiú/nagylány módjára átugrod.

2011. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
66%

"

Ugyanannyi jogom van itt lenni, mint neked. Ha nem tetszik amit írok, akkor ügyes nagyfiú/nagylány módjára átugrod."


Ha nem tetszik amiket itt irogatunk(szkeptikus lévén: vagyis te ) , akkor ellehet innen menni és átugorhatod a kérdést. Akinek esze van az tudja hova írjon, és hova ne.

Úgyhogy addig én sem tágítok ameddig te sem. Mert jogom van hozzá.

2011. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 tetris ***** válasza:
89%

Javaslom, nézz körül a Nasa oldalán, a Marsról készült fényképeken igen elgondolkodtató dolgok vannak. Számomra nem vitás, hogy a Marson valaha - talán nem is olyan régen - értelmes élet volt.

A Mars kozmikus értelemben itt van a szomszédban. Akkor miért ne lehetnének a "második" szomszédban ufonauták is akár?

2011. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
27%

"Javaslom, nézz körül a Nasa oldalán, a Marsról készült fényképeken igen elgondolkodtató dolgok vannak. Számomra nem vitás, hogy a Marson valaha - talán nem is olyan régen - értelmes élet volt."


Tisztában vagyok minden legendás marsi térképpel és gyanús "várossal", alakzattal, retusált marsjáróképekkel, Cydoniaval és hasonló rejtélyekkel. Egy ilyen fent említett háborúhoz ennek nem sok köze van.


"A Mars kozmikus értelemben itt van a szomszédban. Akkor miért ne lehetnének a "második" szomszédban ufonauták is akár?"


Lehetnek, de egy ilyen feltételezés megintcsak messze van egy 2 év múlva esedékes háborútól.:)

A fenti cikk pedig több sebből vérzik. Már eleve a dátumból is, ami egyértelműen csak a 2012-es világvége őrületet próbálja meglovagolni.

2011. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
57%

Viszont erre kedves illyésné nem válaszoltál :)


A témáról beszélgetünk, csak te jöttél és elrontottad a "levegőt". Szerintem neked máshol lenne a helyed. Vagy gyereked? Foglalkozz velük ( ha nincsen akkor tök mindegy) Foglalkozz a háztartással, ha van férjed akkor a férjeddel. Egy háziasszonynak ez a dolga nem? Nem az ,hogy gyakorin olvasni az ezotéria témakört, és mindenkibe belekötni. Azzal nem is lenne baj, ha csak néha néha, de hogy mindennap? Ennyire van időd? Nincs munkád? vagy mi?

A témáról már beszélgettünk, én leírtam a véleményem erről.:)"

2011. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
27%

"Viszont erre kedves illyésné nem válaszoltál :) "


Válaszoltam. Olvass vissza.

2011. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!