Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012-ben UFO támadás?

2012-ben UFO támadás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mondanám hogy én nem hiszek ezekben a dolgokban és nem is vagyok ufo rajongó!De amikor a nasa hivatalossan bejelent ilyet,azért az kicsit ijesztő számomra.Fel is rakták a dolgokat egy hivatalos oldalra,amit gyorsan töröltek is!Vajom miért?Mindig azt hiszük hogy áá persze velünk nem történhet semmi,meg ugy sincs ilyen,de mi ezt honnan tudhatjuk hogy tényleg nincs e rajtunk kivül egy másik élet valahol,ahol jóval fejlettebbek?!Hiszen elég nagy a világ egyetem,ahhoz hogy elképzelhető legyen,hiszen ha itt kialakult élet,akkor miért ne alakulhatott volna ki pár 100 ezer km-el arrébb?

Az esély megvan rá!Nem is kicsi!



[link]


2011. febr. 10. 13:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
A fa**ba!!!!!! Virusos volt nekem az oldal!!!! :$ DE AMÚGY MEG NEM LESZ UFO TÁMADÁS!
2011. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim válasza:

Most nem olvastam végig ezt a sok kommentet, De!

Discovery-n van az új műsör: Kíváncsiság.

Pont ez volt a téma az egyik adásban.


Ha meglátogatnának minket, nem azért jönnek, hogy a nyersanyagainkat elvigyék. Azt megtehetik más bolygókon, holdakon is, pl az Europa hold csak jégből áll.

Elég valószínű hogy azért jönnének, mert ők is olyan helyen éltek, ahol a lakhatóság befejeződött, vagy folyamatban van.

Tehát esélyes , hogy itt akarnak tovább élni.

De mi útban vagyunk nekik. Ha olyanok , mint mi, akkor bajban vagyunk. ELéggé harciasak vagyunk.


Kezdő támadás:


Elektromágneses bombázással tönkretennék az elektronikát, autókat, ilyeneket. minusz 150 évvel esünk vissza fejlettségben, s nem tudunk egymás közt kommunikálni.


SÚlyos hatalmas tárgyakat dobálnának ránk, leginkább az óceán, tenger azon részére, ahol a közelben van part. Így a víz lökéshulláma, 2 milliárd emberrel végezne.


Biológiai fegyverekkel ( új vírusokkal) írtanák ki a többi embert. Pl madarak terjesztenék, mert azok mindenhol ott vannak.


A túlélő embereknek asszimmetrikus harcot kell vívniuk az idegenekkel.


a leghatásosabb visszacsapást Teller Ede(!) fejlesztette ki, az 50 es években, s ez a módszer itt is alkalmas lehet!


FÖldbe ásott 500 méter mély lyukba, belehelyeznek egy atombombát, majd a tetejére vizet öntenek, hogy betelítse a lyukat.

Ez igen súlyos lemezzel rögzítik felül. a bombát berobbanntját, a vízből gőz lesz, s kirobban a fémtető.

65 m/s sebességgel kilőne az űrbe.


Nos, több szár ilyen együttes bevetésével, jól beirányítva, megtámadható lesz az űrhajójuk, mutatva hogy nem azért küzdünk, hogy nyerjünk, hanem azért, hogy nem adjuk olyan könnyen magunkat, s nehéz menet lesz.

2011. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ha támadni jönnek biológiai fegyvereket használnának.

Az is biztos, hogy lennének emberi túlélők. Ők megállítják az idegeneket és boldogan élnek, míg meg nem halnak.

2011. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:
Igen, 2012-ben reptoid invázió.
2011. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim válasza:
Sziasztok én úgy hallatom és olvastam hogy ha van valakinek akkora technikája hogy, hozzánk eljusson az valószínű nem ő maga fog eljönni hozzánk hanem robotokat küld az emberi faj elpusztítására de , nem csupán elpusztítani akar majd minket ha nem fehérjét csinálni az emberből. És persze más erő források is kellenek majd nekik , de minden esetre fejeltebbek lesznek mint mi. Háborút úgy jósolják számították ki hogy egy nap alatt kipusztítanak minket, és ha egy hétig tartanánk magunkat akkor lenne esélyünk győzni és az is egy HACKER támadásból lenne amivel kikapcsolnánk a védő pajzsukat stb.
2012. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
Alapból nem értem, hogy egy faj aki át tudna utazni fényéveket és ránk talál miért irtana ki? Csak intelligens faj képes erre az utazásra, akink viszont többet ér egy új faj felfedezése. Agresszív faj nem jut ki az űrbe mert saját berkein belül kiírtják egymást. Lásd afrikai országok... a folyamatos háborúk miatt nem jutnak sehová. Azt el tudom képzelni, hogy egy faj annyival fejlettebb, hogy nem tekint intelligens fajnak minket. Pont úgy mint ahogy mi sem tekintjük a hangyákat, pedig társadalomba rendeződve és szabályok, rendszerek szerint élnek. Feromonokkal és illat anyagokkal kommunikálnak egymással stb... mégis szétnyomjuk ha az asztalon látjuk szaladni... mert há' csak egy hangya... tehát lehet, hogy annyival előrébb vannak, hogy rovarokként tekintenek ránk így kétlem, hogy mi meg tudnánk magunkat védeni egy irtás ellen.
2012. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!