Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012-ben UFO támadás?

2012-ben UFO támadás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mondanám hogy én nem hiszek ezekben a dolgokban és nem is vagyok ufo rajongó!De amikor a nasa hivatalossan bejelent ilyet,azért az kicsit ijesztő számomra.Fel is rakták a dolgokat egy hivatalos oldalra,amit gyorsan töröltek is!Vajom miért?Mindig azt hiszük hogy áá persze velünk nem történhet semmi,meg ugy sincs ilyen,de mi ezt honnan tudhatjuk hogy tényleg nincs e rajtunk kivül egy másik élet valahol,ahol jóval fejlettebbek?!Hiszen elég nagy a világ egyetem,ahhoz hogy elképzelhető legyen,hiszen ha itt kialakult élet,akkor miért ne alakulhatott volna ki pár 100 ezer km-el arrébb?

Az esély megvan rá!Nem is kicsi!



[link]


2011. febr. 10. 13:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
66%
Ez a hír nem igaz. Valaki kitalálta, hogy szivassuk meg a jónépet. Ezt nem a SETI jelentette be, hanem valaki szórakozott.
2011. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
60%

Milyen jó kis film kerekedhetne ebből a sztoriból!

Azt meg honnan veszik, hogy ha igaz is lenne, hogy közelít a 3 űrhajó, akkor azok támadni akarnak?

2011. febr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
83%
Semmi sem lehetetlen. Majd úgy is kiderül már csak 1 év van hátra.
2011. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi idöben nagyon (túl) gyakran tesztelik, különféle médiák a reakciónkat , ilyen és ehhez hasonló hirekkel "



És miért pont háborúzni akarnának velünk? Mi okból?

2011. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
88%
Eljönnek hozzánk de nem háborúzni az biztos !!!
2011. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:

válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:44



Akkor...?? Én kíváncsi vagyok rá , te mit gondolsz miért jönnek ide hozzánk.

2011. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:

miért jönnek hozzánk? mert ha te meglátogatsz egy számodra régen látott/ismeretlen embert (tegyük fel oda mész hozzá a buszmegállóban hogy hány óra) akkor háborút indítasz? arra nem gondolsz hogy ha ide eljönnek akkor nem azért teszik, mert kiváncsiak ők is arra hogy mi van a túlon túl?! csak ők fejlettebbek (már ha eljutnak akkor csak azok) és ennyi.


de amúgy nem hiszek ebbe, számomra semmi különös nem fog történni 2012ben, kivéve a szalagtűzőm.

2011. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 BlackSword ***** válasza:
46%
Nem lesz... De ha igazam van (és miért ne lenne igazam) akkor ugye abba fogjátok hagyni ezeket a kérdéseket, és el fogjátok hinni, hogy nekem volt igazam???
2011. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 Nigra ***** válasza:
8%
az évszázad hoaxa...nyami... XD
2011. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:

A naivitásod nem abban mutatkozik meg, hogy hiszel a földönkívüliekben.

Ezért kár volt "visszavágni" a válaszolónak.

2011. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!