Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012-ben UFO támadás?

2012-ben UFO támadás?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mondanám hogy én nem hiszek ezekben a dolgokban és nem is vagyok ufo rajongó!De amikor a nasa hivatalossan bejelent ilyet,azért az kicsit ijesztő számomra.Fel is rakták a dolgokat egy hivatalos oldalra,amit gyorsan töröltek is!Vajom miért?Mindig azt hiszük hogy áá persze velünk nem történhet semmi,meg ugy sincs ilyen,de mi ezt honnan tudhatjuk hogy tényleg nincs e rajtunk kivül egy másik élet valahol,ahol jóval fejlettebbek?!Hiszen elég nagy a világ egyetem,ahhoz hogy elképzelhető legyen,hiszen ha itt kialakult élet,akkor miért ne alakulhatott volna ki pár 100 ezer km-el arrébb?

Az esély megvan rá!Nem is kicsi!



[link]


2011. febr. 10. 13:50
 41/96 A kérdező kommentje:

Akkor jó helyen járok. Az ezotériában normális embert ritkán látni. Itt mindenki varázsló meg ufópilóta.


Itt senki nem ufo pliota és én sem hiszem személy szerint az ilyen fa.szságokban,csak annyira híresztelték mindenhol,akkor most miért ne lehetne róla normálissan beszélgetni?De látom neked nehhezedre esik és ráadásul azzal jössz hogy én még bizots gyerek vagyok,hát a te vislkedésedről felnőtt létedre nem is beszéljünk!

2011. febr. 10. 17:40
 42/96 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ő nagyon normálisnak állítja magát, sőt ő a legtökéletesebb, de mi hülyék vagyunk:) De másokat tud gúnyolni, felnőtt nő létére...
2011. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 potion ***** válasza:
ti komolyan elhiszitek azt hogy nem egy egypontnullás TROLL?
2011. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
28%

"...azzal jössz hogy én még bizots gyerek vagyok,hát a te vislkedésedről felnőtt létedre nem is beszéljünk!"


Aki a fenti cikken akárcsak elgondolkodik a sok 2012-es világvége jóslat után, az annyira naív, mint egy alsó tagozatos gyerek.


Ez tény.

2011. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:

"annyira naív, mint egy alsó tagozatos gyerek. "


Felnőtt létedre inkább te vagy itt aki naív és gyerekes.

2011. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
úristen itt van illyésné? Akkor én nem merek írni semmit mert előre tom h baj lesz :(
2011. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 BlackSword ***** válasza:
51%

ÁÁÁÁ.... De tudtam, hogy ide fog fajulni a téma... Gondolok itt a személyeskedésre... Korábban írtad kérdező, hogy nem birod elviselni a kötekedő alakokat... Akkor tudlak sajnálni, mert elég nehéz lehet magaddal együtt élni... Mert egy kötekedő kis tehetetlen, lehetetlen alak vagy...

Tényleg logikusabb lenne egy sajtótájékoztató, amit követne egy általános mozgósítás... Nem egy 5 percig fent lévő blogbejegyzés... Amit ugye le is vettek (ahogy ti állítjátok), tehát bizonyíték sincsen arra, hogy lett volna...

Másodsorban a szkeptikus azt jelenti, hogy nibóncs véleménye/nem osztja meg, csak kritizál... Azok akik valóban szkeptikusok, azok nem írnak ide, mivel le se sz@rják a dolgot... És véletlenül sem jelenti azt a szkeptikus, hogy nem ért egyet a témával... Hogy Lenint idézzem: "Tanulni, tanulni, tanulni!" Rád férne kérdező...

Harmadrészt Te kezdtél személyeskedni, ergo Te nem hiszel az állításodban sem... Jó határozott ember lehetsz... Javaslom a pszichológust... Másik eset: Önértékelési gondjaid vannak, és nem tudod elviselni más ember véleményét... Az előbb említett szakember megintcsak segíthet...

És mégegyszer... Semmilyen UFO-támadás nem lesz 2012-ben...

2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
És előszőr is a maják nem jósoltak semmilyen világvégét, azokat csak az olyan os.toba emberek terjesztik mint amilyen te vagy illyésné. ez a média. úgyhogy ilyen szempontból te is bedőltél neki, úgyhoy te vagy a naív. Ez tény!
2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:45


Ne foglalkozzunk szerintem szerencsétlennel!Ő ettől érzi jól magát!Lehet hogy még közben maszturbál!

De valjuk be,valami belóg szegénynek de nagyon!

2011. febr. 10. 17:47
 50/96 potion ***** válasza:
*ujjongónép* Blacksword, Blacksword, Blacksword!
2011. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!