Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? Látott már...

Mi lehet ez? Látott már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem igazán hiszek az ufo-kban,vagyis nem tudom eldönteni,higgyek-e bennük vagy sem.Ma este viszont kinézve meglepő dolgot láttam(keleten még mindig az égen van).Kb fél órája már,hogy kiszúrtam egy csillaghoz hasonló kis fényforrást,ami állandóan változtatja a színét,zöld,kék,piros,mikor milyen.Ráadásul az alakja is változik,néha kicsi pont,máskor pedig egy egészen érdekes,jellegzetes,cakkos alakot ölt.Van,mikor elhalványul és van,amikor megerősödik és színes lesz.Már az egész családnak(rajtam kívül 5 embernek)megmutattam,megnéztük távcsővel,egyszerűen hihetetlen.Létezik,hogy UFO?Vagy műhold csinálhat ilyet?Egészen alacsonyan van,látszólag a közeli erdő fái felett.
2011. jan. 28. 19:05
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/510 anonim ***** válasza:
53%
nem okoskodtam, tényeket közötem. akkor újra kérdezem. ha nem űrhajó, akkor szerintetek mi? szellem?
2011. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/510 anonim ***** válasza:
100%
Már vagy 5-ször írták ehhez a kérdéshez, de akkor leszek a hatodik.:) a légkör miatt látod, villogni, cikázni, színt változtatni, mozogni, röpdösni mint egy muslica, alakot változtatni stb. És mivel egy űrhajóról beszélünk, az űrben nem vitorlával halad. Hajtómű rémlik? Nem. Mivel ma már halványabb, mint tegnap, ez azt jelenti, h már messzebb is van. De úgyis azt hiszed amit szeretnél.:)
2011. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/510 Külföldi ***** válasza:
52%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:05


Szerintem pedig pont így érdekes :D Pro és kontra

2011. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/510 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy idegen faj űrhajója.


A rakéta lángja légüres térben nem ég.

2011. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/510 anonim ***** válasza:
100%

Azért tényleg megnéznék egy csillagtérképet, amit mondtam már tegnap is, hogy nincs-e hasonló helyen valami fényesebb csillag, nem-e azzal kapcsolatos a jelenség valamilyen formában!

Ne értsetek félre, nem gondolom, hogy kamuztok, vagy hogy rosszul láttátok, meg semmi ilyesmi.

Csak hogy kizárjuk a tévedés lehetőségét.

2011. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/510 anonim ***** válasza:
54%
ne legyél már ostoba, kérlekszépen. énis nagyon szeretném ha rejtély lenne. de amit nem szeretek az az össznépi elbutulás, hogy egymást csakazért is hergelitek, és nem látjátok be, hogy igen, akár a teherűrhajó is lehetett.
2011. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/510 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fanatikus UFO hívő de alapvetően az a baj az emberekkel,hogy azt hiszik Ők sz@rták a spanyol viasz?Mire ez a nagy ego,hogy csak mi lehetünk a világban?Nem rég még a tudósok is azt hitték hogy csak ez az egy galaxis van.Ne legyünk már elszállva...jó?
2011. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/510 anonim ***** válasza:
tényleg sokkal valószínűbb, hogy ez a földönkívüli civilizáció volt, és a világ hatezer pontján elhelyezett kozmoszfigyelő berendezések nem észlelték, és ezek a földönkívüliek meglátták az agyhullámainkat, és gyorsan hazatakarodtak. teljesen valoszinu!
2011. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/510 anonim ***** válasza:
hol mondtam én olyat, hogy csak mi lehetünk a világban? én szentül hiszem, hogy létezik a földön kívül civilizáció. de a butaságban nem.
2011. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/510 Külföldi ***** válasza:
74%
Mért nem fogják fel az okoskodók, hogy a rakéta nem ég? Azaz az a rohadt hajó nem bocsájt ki magából fényt, így nincs minek pislákolni. Ennyi erővel minden ami a föld közelébe ér, elkezd így pislákolni a légkör miatt.. ugyanmár.
2011. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!