Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Kísért valami lény!

Mit tegyek? Kísért valami lény!

Figyelt kérdés
ahányszor sétálok valahil éjszaka látok valami rejtélyes állatot . vadászgörényre hasonlít de sokkal nagyobb.kb mint 1közepes méretű kutya.nagyon félek !! már nem is merek 1edül sétálni.nem jön közel csak néz!!! lehet h csak én látom mert amikor mással sétálok este akkor én látom őt de a többi ember észre sm veszít!!!mit tegyek???? segítsetek!!!
2010. júl. 4. 18:11
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
szeme gondolom van mert vmivel kell látnia is de nem láccik a sötétbe és h arávilágítok akkor olyan mintha nem lenne ott semmi vagyhát csak a görény alakú feket e süst :S és nem mertem közelebb menni:S am csak állt é snézett
2010. júl. 4. 23:03
 42/56 anonim ***** válasza:
"Jól megtáncoltattam ezt a sok naív, jólelkű atyámfiát, a saját szórakoztatásomra és gonosz kis örömömre..." - írja James Wirthwood, az Esendő ember című regényében.
2010. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Azért kevésbé ijesztő, hogy csak füst, nem? :S
2010. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
hát de de akkor is rémisztő h ott van
2010. júl. 4. 23:13
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
2010. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Akkor így már összeállt a kép...Mindíg odakinn látod,gondolom,nagyjából ugyan azon a területen?Nos ,akkor ez szinte biztos,hogy egy helyhez kötött állatszellem.Azon a környéken halhatott meg és te ilyen formában látod a szellemét.Nem mindenki képes az ilyen jelenségeket érzékelni,ezért nem látják az ismerőseid(akik nincsenek ilyen képességgel megáldva).A szellemeket sokan füstszerű,ködös jelenségként írják le.Erős fényben nem látszanak emiatt.
2010. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy "sicc" és utána fújj rá egy nagyot.
2010. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
nem ugyanott látom én ürömön lakok láttam már itt és budapesten is na meg a balaton és ez valahogy nem 1 helynek számít... am meg nem megyek hozzá olyan közel h ráfullyak
2010. júl. 5. 17:20
 49/56 anonim ***** válasza:
Hol, a nyúlon túl?
2010. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
58%
Dobd feléje a Szent Kézigránátot. DE! Csak pontban 4nél dobd el, ne háromnál, ne ötnél, de a hatot még szádra se vedd ! Miután kihúzván a szent pecket, eldobandusz a Szent Kézigránátot a szörny felé, a szörny pedig kipurcandusz!
2010. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!