Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Kísért valami lény!

Mit tegyek? Kísért valami lény!

Figyelt kérdés
ahányszor sétálok valahil éjszaka látok valami rejtélyes állatot . vadászgörényre hasonlít de sokkal nagyobb.kb mint 1közepes méretű kutya.nagyon félek !! már nem is merek 1edül sétálni.nem jön közel csak néz!!! lehet h csak én látom mert amikor mással sétálok este akkor én látom őt de a többi ember észre sm veszít!!!mit tegyek???? segítsetek!!!
2010. júl. 4. 18:11
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

A démonok néha külömböző alakot öltve jelennek meg az ember előtt,ez lehet különös állati forma is,de mindíg valami negatív,gonosz célból.

a te állatkád nem tűnik rossz szándékúnak a leírásod alapján,bár érthető,hogy tartasz tőle,különös megjelenése miatt.Vannak állat szellemek is,ők többnyire segítő vagy védelmező szándékkal szoktak feltűnni,ha veszély fenyeget,akkor tűnnek fel,hogy visszariasszanak és eltérítsenek a veszélyes úttól.

Arra gondolok,hogy akár még totemállat is lehet,valamiféle segítő.Itt egy link a totemekről,talán hasznodra lehet.


[link]

2010. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
köszönöm :) majd ma minden kiderül:) már előre félek amugy :S
2010. júl. 4. 19:32
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én azt javasolnám,hogy ha legközelebb olyankor bukkan fel a lény,mikor nem vagy egyedül,akkor kérdezd meg attól,aki veled van,hogy látja-e azt az állatot?Ha nem látja,akkor legfeljebb azt mondod neki,hogy csak vicceltél,nem is volt ott semmi.Így ha szerencséd van,tréfának fogja fel és nem arra fog gondolni,hogy megkettyentél.
2010. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
oksi jo ötlet :) köszönöm:)
2010. júl. 4. 19:48
 25/56 anonim ***** válasza:
55%
talán kevesebbet kéne betépni...
2010. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
51%
LOOL
2010. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
amkior bevagyok tépve nemlátom
2010. júl. 4. 20:37
 28/56 anonim ***** válasza:

na má láttad? :D

szerintem te betépve vagy józan :)

2010. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Ja vágom akkor mindegy :DD én kérdeztem meg hogy hol laksz akkor fujt téma :DD azért kösz
2010. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
most mi van? ha bevagyok tépve akk nem látom és am itt még világos avn
2010. júl. 4. 21:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!