Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Kísért valami lény!

Mit tegyek? Kísért valami lény!

Figyelt kérdés
ahányszor sétálok valahil éjszaka látok valami rejtélyes állatot . vadászgörényre hasonlít de sokkal nagyobb.kb mint 1közepes méretű kutya.nagyon félek !! már nem is merek 1edül sétálni.nem jön közel csak néz!!! lehet h csak én látom mert amikor mással sétálok este akkor én látom őt de a többi ember észre sm veszít!!!mit tegyek???? segítsetek!!!
2010. júl. 4. 18:11
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy közel laknánk én ürömi vagyok
2010. júl. 4. 18:52
 12/56 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha legközelebb vinnél zseblámpát magaddal és megnéznéd mi az? Még a végén ki is derülhet akár és akkor nem lesz mitől félned.
2010. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
ja és nem hisezm h látnád mert egyik ismerősöm se látta pedig ott volt közel de nem szoltam nekik mert hülyének néztek volna..:S
2010. júl. 4. 18:54
 14/56 A kérdező kommentje:
lehet:) de félek már kimenni sötétbe :S
2010. júl. 4. 18:55
 15/56 anonim ***** válasza:
Ez már hülyeség. Én nem is tudnék így élni. Kapd magad és nézd meg aztán megnyugszol. Ha meg jól esik félni, akkor maradj így. Bocs, tényleg de az ilyen tehetetlenség annyira bosszant. Sajnáljunk nagyon de igazából a kisujjadat se mozdítanád, hogy magadon segíts. Nem rosszindulatból mondom, csak ilyen hozzáállással nem lehetsz sikeres másban sem! Az ismeretlen mindig ijesztőbb, ha megtudod mi az, nem lesz annyira ijesztő utána!
2010. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

rendben

ma kimegyek és megnézem zseblámpával . de amugy ez nem megy olyan régóta kb 1-2 hónap.és az élet többi területén sikeres vagyok!!! de nemhiszem h te bétran kimennél ha vmi "szörnyet" lácc amit más nem!!!

2010. júl. 4. 19:03
 17/56 anonim ***** válasza:
Jó nem úgy értettem. Komolyan nem rosszindulatból. Én félős vagyok. Főleg a sötétben. Van egy pici zseblámpa, ami mindig a táskában van. És igen, én megnézném az biztos. Sőt már rég megnéztem volna. Ha van is ott valami tényleg és esetleg bántani akart volna már megtette volna. Legalábbis én így állnék hozzá. Mondjuk én a helyedben most este vinnék valami "fegyvert". :) Sok bátorságot! Ha kiderül mi volt megírod?
2010. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
persze:) és megfogadom a tanácsod :) amugy hány éves vagy?
2010. júl. 4. 19:09
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
21 éves lány. És még mindig nem nőttem ki, hogy félek a sötétben :) Szerintem nem is fogom, de van lámpám és az mindent megold :)) Te hány éves vagy?
2010. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
16 de nagyon félek :S majd beszerzek én is 1 lámpát:)
2010. júl. 4. 19:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!