Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Kísért valami lény!

Mit tegyek? Kísért valami lény!

Figyelt kérdés
ahányszor sétálok valahil éjszaka látok valami rejtélyes állatot . vadászgörényre hasonlít de sokkal nagyobb.kb mint 1közepes méretű kutya.nagyon félek !! már nem is merek 1edül sétálni.nem jön közel csak néz!!! lehet h csak én látom mert amikor mással sétálok este akkor én látom őt de a többi ember észre sm veszít!!!mit tegyek???? segítsetek!!!
2010. júl. 4. 18:11
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
75%
Például ne gondolj ilyenekre..Hitesd be magadal hogy nincs ott semmi.És hátha sikerük..Én mindig ezt csinálom..
2010. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
pedig biztos h ottvan!!! multkor láttam a lábnyomát is !!! :S
2010. júl. 4. 18:28
 3/56 A kérdező kommentje:
bocsi de ez nem vicces!!! nem tudom mi lehet az de nem kéne ezzel viccelni!!!
2010. júl. 4. 18:30
 4/56 anonim ***** válasza:
28%

Ez egy nagyon komoly dolog! Ki akar itt viccelni?

L69

2010. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

te

de ezt haggyuk mit tegyek?nincs vmi védőtárgy?valami amulett?

2010. júl. 4. 18:32
 6/56 anonim ***** válasza:
followtherabbit.
2010. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
ez télleg nem vicces!!!az ember itt elmondja a baját mások meg kiröhögik!!!kicsit visszakéne fogni magatokat!!
2010. júl. 4. 18:35
 8/56 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy egy róka, vagy simán a szomszéd kutyája? Hidd el, vannak nagyon csúnya kisállatok... :) Nem kell mindjár természetdeletti dolgokra gondolni
2010. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
biztos h nem róka vagy kutya mert nem olyan az alakatuk meg a járársuk volt vadészgörényem és teljesen olyan cska nagyba
2010. júl. 4. 18:48
 10/56 anonim ***** válasza:
62%
HOl laksz erre kiványcsi lennék , 18 fiú vagyok én komáromi vagyok , ezt meg nézném azért mert ez tök érdekes szerintem , ha közel laksz hozzám akkor felölem elmehetnénk együt sétálni este , kiváncsi lennék rá hogy én látnák-e valamit.
2010. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!