Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Kísért valami lény!

Mit tegyek? Kísért valami lény!

Figyelt kérdés
ahányszor sétálok valahil éjszaka látok valami rejtélyes állatot . vadászgörényre hasonlít de sokkal nagyobb.kb mint 1közepes méretű kutya.nagyon félek !! már nem is merek 1edül sétálni.nem jön közel csak néz!!! lehet h csak én látom mert amikor mással sétálok este akkor én látom őt de a többi ember észre sm veszít!!!mit tegyek???? segítsetek!!!
2010. júl. 4. 18:11
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Én itt agyon izgulom magam :)
2010. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim válasza:
Na van már fejlemény?? Bátorság, veled vagyunk! XD
2010. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
62%

Tudom mi ez a lény!


A Zordó!


Egy fekete kutya, a halál ómene!


Vigyáznod kell, mert lehet, hogy életveszélyt jelez előre!

2010. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
30%
Ez a lény a medvekutyagörény,de ma nem kísért,mert szabadnapja van.
2010. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
27%

:DDD

Mar bocsi, de ha olyan, mint egy nagy goreny, akkor nem lehet, hogy egy nagy goreny?:D Es erzi rajtad a te gorenyed szagat. Fogd meg es vidd el egy allatmenhelyre szegenyt, biztos elszokott.

2010. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim válasza:
Ki mertél már menni?? Igazán megmondhatnád, hogy láttál-e valamit, mert érdekelne!!!!!!!
2010. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Akik hülyeségeket írogatnak, komolyan megéri, hogy lepontozzák őket? Legalább akkor írnának valami vicceset. :\
2010. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

sziasztok vagyok

am kimentem és láttam is és amikor rávilágítottam ott volt de olyan volt mintha ilyen fekete füst lenne....átvilágított rajta a lámpa de láccott h van ott vmi...mint a füst..:S

2010. júl. 4. 22:57
 39/56 anonim ***** válasza:
Szeme nem volt? Közelebb nem mentél? Megmozdult? Mit csináltál? Tök fura :S
2010. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
amugy meg nem lehet 1 nagy görény mert ekkora görény nem létezik és mostmár láccik h nem az
2010. júl. 4. 22:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!