Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 20:25
 61/95 anonim ***** válasza:
14%
léteznek, de mi nem láthatjuk őket,nem jönnek el hozzánk, aki meg idézi őtek, aza pokolba jut...majd meglássátok.
2010. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
90%
Igen is léteznek!!Szellemet idéztünk azt az nap este MEGDÖGLÖTT A MACSKA!!!!!!!!!!!!!semmi okból(bocs hogy még mindig írók de 08-ben még nem nagyon izgattott a dolog)
2010. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 MIW válasza:
32%
Léteznek!Idéztem!!!Az egyik haverommal voltunk az egyik szellemtanyán és akkor nagy zörgést hallottunk és megkérdeztük hogy "Te vagy Kesjár (nem jól tudom)Csaba?És kettőt kopogott az asztal.És megkérdeztük hogy betud-e férkőzni más lelkébe!És kettőt kopogott!!!!!!És beleszállt a haverom lelkébe és vicsorgott!És 1 kézzel felemelt!!Szval léteznek!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim válasza:
76%
hát ti betegek vagytok :D
2010. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim válasza:
88%

Én valamelyik este a halott kutyánkat, a Lottit hallottam ugatni. Nagyon olyan volt, és mintha a kennelböl jött volna.

A másik azota kicsit furán viselkedett.

2010. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim válasza:
97%
Ez kb 2 éve történt, volt egy ismerősöm aki albérletbe lakott s elég sokszor felmentünk hozzá s az allatta lakó öreg néni mindig kopogtatott az ajtón hogy hangosak vagyunk, nem voltunk azok biztos unatkozott szegény mindegy lényeg hogy a néni már nem él s amikor csak én mentem fel egyszer az ismerősömhöz ott aludni csak ketten voltunk s aludtunk, kb hajnali 2, 3 fele kopogott valaki úgy ahogy a néni csinálta régen, megnéztük ki az nem volt ott senki ezt többször is megcsinálta mi nem mertünk már kimenni megnézni. ha csak nincs olyan őrült aki ezzel szórakozik hajnali 3kor akkor ez biztos hogy szellem volt.
2010. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
5%
utolsó: basszus :S
2010. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim válasza:
65%
tudom hogy léteznek démonok is
2010. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim válasza:
12%
Itt is látszik mennyi hülye ember van!!Az emberek 80% sajnos hülye!!SZELLEMEK NEM LÉTEZNEK!!!!
2010. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
81%

Megerősítem : NEM LÉTEZNEK


Állandóan az megy hogy átmennek mindenen, nem tudnak semmit sem megérinteni mert átmegy pl a kezük mindenen. NAH DE ITT AZ ELLENTMONDÁS könyörgöm akkor hogy tudna egy szellem kopogni??? Meg kaparászni a falba?

Ha az ember már tudatosan fél valamitől amit még életébe 1-szer sem látott akkor persze h meghall vmi zajt már ez jár a fejébe h "szellem".

Nincs semmi bizonyíték arra hogy léteznek, nincsen értelmes ok arra hogy miért léteznének vagy hogy mi célból jönnének.

Ezek a szellem históriák a jó öreg Anglia művei, ott mivel sok a kastély ezért kitalálták jó turista csalogató attrakciónak a szellem nézést, valamint a szellem házakat. Ezt vitte tovább Amerika, Hollywood (innen már nem folytatom a sort, mert mindenki tudja mire gondolok) és a sok ilyen filmtől meg stb hiszt az emberek többsége a szellemekben.


Majd ha találnak bizonyítékot, akkor majd elhiszem:) (apropó, a youtube-s szellemvideókkal ne jöjjön senki mert az összes photoshop-os hamisítvány, láttam már olyan tv műsort amiben ezt firtatták, és meglepően élethűre csinálták azt a szellemfigurát egy képre photoshoppal...)

2010. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!