Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 20:25
 21/95 anonim válasza:
89%
léteznek ez egyértelmű
2009. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim válasza:
92%
Igen, elvileg a meghalt emberek a szellemek, ezért érzed azt éjszaka a temetőben hogy nem vagy egyedül! Mindig hangokat hallok a csótánnyal teli pincéből, a vége nagyon sötét, és már le se merek menni!
2009. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim válasza:
85%
Hát én nemtudom...De anyukám az nagyon hisz benne..Egyszer ugyanis azt mesélte nekem hogy még nagyon régen amikor az apukája(a nagypapám)meghalt,a temetése után,eggyik éjszaka késő este egyedül feküdt a szobájában és már mindenki aludt(én isXD),akkor azt halotta hogy valaki egymás után háromszor megszólította a nevén.És megnézte az ablakon anyukám hogy nem-e szórakozik valaki de nem volt senki és senki sem volt fönn este.Szóval én nemtudom hogy léteznek-e mert még nem tapasztaltam.Csak néha éjszakánként hallom hogy recseg a szekrény meg kisebb hangokat is szoktam hallani pl.:recsegés,puffanás,kopogás vagy például enyhe szelet is érzek..Szoval én annyira nem nagyon hiszek bennük de csak azért mert még nem tapasztaltam...De nem is szeretném...:S:D
2009. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim válasza:
85%
(én az elöző vagyok)Jah,meg 12 éves koromban apukám meghalt,de azt nem szeretném részletezni hogy hogyan,(remélem megértitek)na szoval ugye még szerbiában lakott az apukám és volt ott neki egy zongorája és azt hazahoztuk magyarországra az én szobámba vittük(mert egy ideig zongoráztam) egy hozzá tartozó szék is volt hozzá és nemrég lett egy három éves németjuhászkutyánk(Rex)és amikor még "újj" kutya volt akkor barátkozott velünk akkor beengettük a lakásba és felment a szobámba és megszagolta azt a széket amit még szerbiábol hoztunk a zongorához, és megugatta azt a széket úgy hogy majd kiugrott a szivem és egyböl ki is futott a szobámbol egyenesen az udvarba és már ki is vittük a szobámból azt a zongorát és már nem is fél bejönni....hát szoval nem tudom de a kutya az nagyon okos állat és biztos hogy megérzett ott valamit azon széken mert az még az apukámé volt.Szoval nekem ez nagyon érdekes dolog...:S
2009. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
78%

A szellem kifejezés eltúlzás. Szerintem ezek az úgynevezett szellemek azoknak az embereknek a része, akik valami oknál fogva nem tudnak haláluk után békében nyugodni, mert még nem végezték el azt, amiért ők a Földre születtek.

Persze nem vagyok jártas a témában, ez csak a saját véleményem.

Jelezni akarják az emberek felé, hogy még köztünk vannak, de az ember fél az idegen lényektől és reflex szerűen hisszük azt, hogy ártani akarnak nekünk a szellemek. De ez nem igaz!

2009. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
83%

Előző vagyok...

Az én nagymamám 2000-ben hunyt el. Halál után nagyon hiányzott, és akkor még csak 9 éves voltam. Ez télen volt. Egyszer leültem a nagy csendben, és erősen rá gondoltam, mamámra. Ekkor a stabilan a falhoz állított seprű magától eldőlt. Magától nem dőlt volna el, hisz mondom, stabilan volt odaállítva a falhoz a sarokba. Bár én úgy hallottam, a "szellemek" több tárgytól félnek, pl. a játékmackóktól és a seprűktől is. Nem értettem, de hogy magától nem dőlt el a seprű, az tuti. ÉS A SZÉL SEM FÚJT! :D

2009. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim válasza:
91%

08-24 19:01

Amit leírtál az teljesen logikus.Ha apukád tulajdona volt,valószínűleg a szelleme ott volt a széken.Tudod a kutyák és a macskák több síkon is látnak.Ezért ugathatta meg,és szaladhatott ki.Szellemek és más lények is léteznek.Aki meg nem hiszi,annak úgysem bizonyíthatjuk be...

egyszer meg úgyis kiderül mi a szitu.És csak mert valaki hisz benne,nem kell elítélni.

2009. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim válasza:
89%
Léteznek! Én néha hallom is........
2009. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim válasza:
96%
Tuti léteznek!
2009. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim válasza:
97%

Léteznek!Én nekem volt egy bátyám aki meghalt néhány éve, és vele találkoztam este, mikor egyik nap nem tudtam aludni, mert hangokat hallottam és odaálltam az ablakhoz, és a bátyámat láttam, ahogy kezében egy kötél és ott van mellette a medveölő kutyája vöröses-pirosas szemekkel.

Ez nem agyszülemény, nem is gondoltam rá nagyon, csak, hogy rendes volt nagyon, erre este megköszönte a sok jót és eltűnt előlem, és a kutyáim elkezdtek ugatni, a macskák nyávogni a teknős meg ott vernyákolt a vízbe...

Másnap láttam róla egy képet amin ketten ott vagyunk, és egy ütést éreztem a testembe, mintha áram ment volna belém, és pár órára rá délután láttam őt, ott ahol lefényképezett minket a másik bátyám.... Nekem nagyon rossz érzésem van, mindig érzem, hogy figyelnek...

2009. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!