Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 20:25
 31/95 anonim válasza:
93%
Tapasztaltam őket:) és szerintem is vannak:) de nem bosszubol hanem védelemnek:)
2009. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim válasza:
98%

hülyeség azt állítani hogy a szellemek bántanak. persze, vannak ártó szándékúak, de a legtöbb senkit sem akar bántani.

szerintem többen vannak azok, akik hisznek benne, mint akik nem. :) én igen.

2010. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim válasza:
24%
Nincsenek!
2010. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim válasza:
86%

Szerintem vannak.

Én félek tőlük... :(

2010. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
98%
Én mindig is hittem a szellemekben. Főleg, hogy kb. 3 éves lehettem vagy kisebb és láttam egy csomó lelket egyszerre. Fogalmam sincs, hogy ez hogy lehetett lehetséges. (Mármint, hogy ennyien vannak egyszerre.) Azután semmi nem volt. Soha nem is érzékeltem konkrét jelenséget. Viszont kb. fél éve arra az érzésre keltem fel, hogy valaki ül rajtam, inkább a combomon, de hatalmas súlyt éreztem. Aztán elkezdett a testem zsibbadni, majd kb. fél percre lebénultam. Biztos vagyok benne 100%-ig, hogy nem álom volt, mivel megakartam érinteni tesómat, hogy segítsen, de nem tudtam megmozdítani csak egy kicsit talán az egyik ujjam, aztán már kiabálni akartam, mert nagyon megrémültem de semmi nem jött ki a számon, csak nyöszörgések. (Még gondolkodtam is közbe, hogy úristen erre nem fog felébredni, mi lesz, meddig fog ez tartani?) Az a fél perc egy örökkévalóságnak tűnt. Aztán egyszerre csak leengedtem, mint egy lufi. Azóta minden nap imádkozom, nem tudom pontosan kihez ,de ha ez gonosz volt, akkor van valaki aki az ilyenek ellen van és segít nekem.
2010. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
96%
nekem bizonyítékom is van rá és igen azthittem hogy nem léteznek de amikor haverjaimmal bizonyítékot találtunk elhittem hogy léteznek
2010. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim válasza:
98%
önmagában az ember különboző vegyületekből épül fel(C,O,H,...sok egyéb anyag) de nem hiszem hogy nem léteznek szellemek, valamilyen erőnek ezt is irányítania kell, remélem az élet nem annyi mint ami itt a földön, és ezután lesz tovább. például az előző életből az emlékek lehetnek kitaláltak is de biztos van benne valami.
2010. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
98%
haverjaimmal [link] láttunk egyet és lefényképeztük
2010. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
97%
Egy jó összefoglalás található a témában a [link] oldalon.
2010. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim válasza:
98%
igen vannak!nagyon sok példát tudnék felhozni.amikor anyám öccse meghalt csontrákba 28 évesen akkor kb 1 évig minden nap fura dolgok voltak eltörtek a dolgok meg szél fújt a lakásban.aztán kikellett hívni egy papot aki aztmondta h egy nagyon fontos dolgot kell elintéznie még itt a földön.aztán elmúlt
2010. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!