Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 20:25
 51/95 anonim válasza:
85%
Léteznek! A barátnőimmel megidéztünk egyszer egyet és behorpadt a fal, és úgy kellett azt hazudnunk h elestünk és amiazz :s ... +a másik ismerősöm is idézett és azt mondta h valami kutyafejűdémon volt...:s és a kulcs belement a lyukba !!
2010. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
82%

Igen;)

Tapasztalt vagyok a dologban es meg jo dolgom is van mert nem kell szellemeket idezzek!Jonnek maguktol

Erdekel kerdezz de itt csak ennyit irok le nem akarom,hogy mas is tudjon valamirol!

2010. jún. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
32%
Nem! tapasztalat, nehogy már 2010-ben ezt elhigyge valaki. Már bocsi, de aki eddig simán azt írta hogy igen, az szerinte miért nem kapott 100%-ban jó választ? Érdekes nem? Itt ülök egész éjjel a gép előtt, igaz már hajnal van, de akkor is. Olyan hülyeség, nem történik semmi, de nem is fg. Amúgy nem is tudnátok mikre képes az emberi agy... volt ám a tv-ben!!!
2010. jún. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
94%
Igen? Volt ám a tv-bem, hogy az én házamban, 2 nap egymás után zsinórban elmozdultak a tárgyak a helyükről? Tegnap a Pendrive a szekrényen volt, mire visszamentem a szobában, az ágyamon találtam!!!! Ma pedig nővérem lecsukta a TV-t, feltette a távirányítót a polcra, mire bejött a TV bevolt kapcsolva, a távirányító pedig az ÁGYON VOLT!!! Aki nemhisz bennük, az zakkant, vagy csak nembírja feldolgozni, hogy léteznek. LÉTEZNEK!
2010. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim válasza:
97%
http://www.youtube.com/watch?v=L5AvWDmeeIA Én ezt egyiknap néztem a neten és szerintem elég valóságos!
2010. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim válasza:
97%

Léteznek. Nemegyszer zörögnek tárgyak (egy váza elgurul, kaparászás a falban, a tetőn, kopogások, vagy mintha valaki belehuppanna a fotelba), vagy mindig azt hiszem, hogy hátulról figyelnek... (utóbbit lehet csak beképzelem:D).

Egyszer leesett a csillár, de pont akkor, amikor az ágyon feküdtem, még jó, hogy nem volt olyan magasan...!

Nagymamáméknál az egész szekrény megrázkódott a konyhában, de nem volt földrengés, mert csak a bal oldali szekrények rázkódtak meg, a jobb oldali meg nem!!!

Éjjelente olyan, mintha alakokat látnék, de felkapcsolom a villanyt és sehol semmi...

Az ágyon a lepedő néha benyomódik, mintha valaki ráült volna, közben egész nap még csak a szobában sem voltunk...

A múltkor (ez a legérdekesebb) elpattant egy pohár, ilyen koktélpohár szerűség: egy skorpióformát öltött a törésvonal. Az érdekesség, hogy én a skorpió jegyében születtem.

Szóval szerintem léteznek szellemek attól függetlenül, hogy nem látjuk őket.

2010. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim válasza:
97%
Nyugi... Igeeen :DD
2010. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
97%

Én sosem tudom eldünteni hogy most léteznek-e vagy sem, mert még 1-et sem láttam, egyet sem tapasztaltam, ennek ellenére sok ember hisz benne.

Amúgy a "szellemes" videókkal vigyázni kell, mert már sokszor olvastam hogy kb a 95%-uk látta a Photoshop-ot életében.:D Nem hazudok, tényleg lehet ilyet photoshoppal csinálni, utána már csak videószerkesztő és kész.

Amúgy tényleg rendkívül sok olyanra képes az emberi agy amit mi nem is gondolnánk ! Ha félünk, az agy rendkívül sok olyan dolgot be tud képzelni, ami valójában nincs ott, de a félelemtől azt hisszük hogy van ott valami átlátszó alak. Szóval a félelem igen sok mindenre képes.

Senki sem tudja bizonyítani hogy léteznek, de azt sem tudja senki sem bizonyítani hogy nem léteznek.

Én csak kicsit hiszek bennük.:D

Pl : menj ki éjjszaka az erdőbe, garantálom beképzelsz mindent ha nagyon félsz.:)

2010. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim válasza:
97%
Biztos h léteznek szellemek. Tapasztalatból mondom meg szerintetek az agyad irányítja a tested és akkor azt mi irányítja hát a szellemed!!! és ha meghalsz akkor kijön belőled mert a test 1 tárgy amit a szellemed irányít! De amúgyis ezeket csak az hiszi el aki már tapasztalt valamit!
2010. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
97%
szerintem léteznek, a halott nagymamámat rendszeresen érzem ha a házukban vagyok
2010. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!