Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha démont idézek, akkor mivel...

Ha démont idézek, akkor mivel kínáljam meg?

Figyelt kérdés
Gondoltam hátha tovább marad és akkor kéne sütnöm valamit amivel megkínálhatom. Kérem segítsenek, akik már idéztek!
2010. dec. 9. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóknak:


Miért kell mindent véresen komolyan venni?


XD

2010. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló:


Én ezt egy szóval se mondtam hogy "véresen komolyan" venném a kérdést vagy az eddig válaszoltakat, mikor elolvastam őket nem azon törtem a fejem hogy ez most mennyire komoly vagy komolytalan. Egyáltalán nem erről van szó csak azt akartam tudni hogy ezt a kérdést viccnek szánta-e vagy tényleg komolyan gondolja amit leírt, mert már sok fura emberrel találkoztam az életben akik hasonló kérdéseket tettek fel. De ők azokat nem viccnek szánták, hanem "véresen komolyan" gondolták azt ami elhagyta a szájukat.

2010. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
XD.
2010. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

Na mivel kitiltották a felhasználóm amivel ezt a kérdést írtam, ezért elárulhatom hogy vicc volt az egész :D


Jót röhögtem a válaszaitokon :_D

2010. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim válasza:
tesco gazdaságos bejglit egy kis átcimkézett dobozos tejjel
2010. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
sült f..sszal.
2010. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim válasza:
A véreddel
2010. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
A fél karoddal! -.-"
2011. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Hát nekem vhogy nem áll szándékomban ilyen ocsmány szarokat idézni :D Benned is kárt tenne és nem biztos az hogy vissza tudnád küldeni.ilyennel nem jó szórakozni veszélyes.megszállhat téged és akkor saját magadban tennél kárt...szerintem hanyagold.ez nagyon nem vicces dolog.
2011. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:

Ugyan már emberek "DÉMON IDÉZÉS" mért nem szellem idézés, démonok kizárt hogy létezzenek de szellemek még létezhetnek.(Hit kérdése az egész)



Honnan lehet tudni hogy a démonok nem szellemek-e valójában, bűnös lelkek kik nem jutottak a mennybe de a pokolba se, földhöz ragadt lelkek kik jól érzik itt magukat? Hogy mért? Talán mert itt éltek és haltak semmi kedvük elmenni innen. Ez olyan mint hogy ha én téged a Marsra akarnálak elküldeni de hülye lennél elmenni oda, itt hagyva a szülőföldedet.(De ez csak vélemény nem biztos hogy így van)

2011. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!