Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha démont idézek, akkor mivel...

Ha démont idézek, akkor mivel kínáljam meg?

Figyelt kérdés
Gondoltam hátha tovább marad és akkor kéne sütnöm valamit amivel megkínálhatom. Kérem segítsenek, akik már idéztek!
2010. dec. 9. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
100%
Barna sörrel! Rá is van írva, hogy Démon! :)
2010. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:
De én fözni vagy sütni akarok, nem sört venni neki...
2010. dec. 9. 13:37
 23/73 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon tetszik egyébként, hogy ilyen alternatívan, modern felfogásban állsz hozzá a dolgokhoz, kérdező! Azt gondolnánk, hogy mai, rohanó világunkban nincs szükség démonokra, mert ott vannak a gépek mindenre. De az ilyen mindennapi apró-cseprő dolgokban is segítségünkre lehet a fekete mágia!

Szerintem én ma idézek egy démont, és megkérdezem, hátha tud valami jó tanácsot adni, hogy mit vegyek karácsonyra édesanyámnak. Vagy hátha tud egy-két másik démont, akiknek lenne esetleg valami praktikus ötlete, és megidézem őket is. Csak nehogy megnyissak egy átjárót a pokolba, azt azért nem szeretném.

2010. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, de óvatosan, mert lehet nem szeretnek ennyit segíteni...

Én lehet, hogy megidézek majd egy angyalt hétvégén, hátha kitakarítja a lakást..

2010. dec. 9. 14:04
 25/73 anonim válasza:
Te hány éves vagy? Ki akar démont idézni?
2010. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
Nemhát, csinálok dunahullámot, meg esetleg dobostortát, mielőtt megkérem hogy segítsen! Ilyenkor mindenre kaphatóak!
2010. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:
Dobostorta az tuti beválik, föleg ha édesszájú :)
2010. dec. 9. 14:10
 28/73 anonim ***** válasza:
52%

MILYEN HÁTSÓ GONDOLATOD VAN EZZEL A SÁTÁNFATTYÁVAL?VELE AKARSZ SZAPORODNI?............. Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

2010. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:
Utolsó te beteg vagy!
2010. dec. 9. 14:35
 30/73 anonim ***** válasza:

vmi egyszerű és finom kaját szerintem:)

rántott husi petrezselymes krumplival,

vagy halrúd rizzsel ilyesmi,

desszertnek meg puding, vagy piskóta,vagy lehet venni kész tortákat:)

am tood h kell démont idézni? mert az kicsit durva dolog...én tudom h kell..és hidd el ha eljönne azt megbánnád;) max meg akarna szállni,olyankor egy szo sem jön ki a szádon és nem birsz megmozdulni..meg is folythat akármi.... de jóétvágyat nektek:D

2010. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!