Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha démont idézek, akkor mivel...

Ha démont idézek, akkor mivel kínáljam meg?

Figyelt kérdés
Gondoltam hátha tovább marad és akkor kéne sütnöm valamit amivel megkínálhatom. Kérem segítsenek, akik már idéztek!
2010. dec. 9. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 hócsillám ***** válasza:
Démonokkal vacsorázni nem lehet nagy élmény miért nem hívod meg inkább a barátaidat és beszélgessetek egy jót több hasznod lesz belőle.
2010. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:
Utolsó: Megkínálom én vérrel, csak gyere ide.
2010. dec. 9. 15:41
 43/73 anonim ***** válasza:
kérdező-hű de bátor valaki,akkor legyél bátor,ha sikerül idézned valamit.A csirke nyakát el mered egyáltalán vágni,még mielőtt az én véremet szeretnéd?Öltél már egyáltalán v.milyen élőlényt,vagy csak a szád nagy?
2010. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 A kérdező kommentje:

Nem öltem semmilyen élölényt. Ez csak nálatok pasiknál nagy dolog, ez a menö meg "kemény". Undorító dolog ha ezzel akarsz kiemelkedni, hogy megölsz egy ártatlan állatot.


Eleve nem is beszéltem semmilyen vérröl, csak te vagy ilyen nyomi akinek egyböl ez jut eszébe.

Én ételekre voltam kíváncsi.

2010. dec. 9. 15:52
 45/73 anonim ***** válasza:
kérdező:" Megkínálom én vérrel, csak gyere ide"...ebből mire következtetnél?Én arra,hogy ki akarsz nyírni XD
2010. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 A kérdező kommentje:
Hát én nem ölnék meg senkit, csak ha olyan van életveszélyben akit szeretek (nem sok ilyen van), szóval én csak belevágnék a kezedbe és adnék neki egy kis vért ha annyira ez kell neked...
2010. dec. 9. 16:09
 47/73 anonim ***** válasza:
91%
Tőlem félnek a sátánfattyak,ez a vér méreg lenne nekik.Velem Jézus urunk ereje van.
2010. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:

Hát ha egy képzeletbeli személynek van ereje akkor elhiszem :D

De én inkább a vakondüzö növényben hiszek.

2010. dec. 9. 16:14
 49/73 anonim ***** válasza:
xdxdxdxd,tritox füstpatron jobb a vakond ellen
2010. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
Azt hittem értelmesebb vagy nem tudom mit vitázok itt veled cső.
2010. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!