Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha démont idézek, akkor mivel...

Ha démont idézek, akkor mivel kínáljam meg?

Figyelt kérdés
Gondoltam hátha tovább marad és akkor kéne sütnöm valamit amivel megkínálhatom. Kérem segítsenek, akik már idéztek!
2010. dec. 9. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
én mákosgubát adnék neki. nagyon fincsi. meg sok fehérjét hátha beindul :)
2010. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:
Hát azért közelebbi kapcsolatot nem létesítenék egy démonnal... :D Az biztos fájna :D
2010. dec. 9. 17:59
 53/73 anonim ***** válasza:
95%
Legjobban az unatkozó emberből készült pecsenyét szeretik,úgyhogy hajrá,tálald fel magad!
2010. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:

elmebeteg vagy...

menj dokihoz ,hülyegyerek..

2010. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
89%
Ajánld fel a lelked, és hűséget esküsznek. Bár az "enyém" ma egész nap borsot tört az orrom alá.
2010. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:
Nem ajánlok semmit csak az ételt... A lelkemre még szükségem lesz, nem úgy mint egyes válaszolóknak (lásd. tegnap 20:23)
2010. dec. 10. 12:44
 57/73 anonim ***** válasza:

Valami nagyon egyszerű fogásra gondoltam, mint például, a béka here pörkölt, tárkonyos, szőkehaj-mártással!

De nagyon vigyázz a desszerttel, mert könnyen görcsöt kaphat a gyomra, és akkor már nem lesz olyan segítőkész!

Sok szerencsét! És menj el pszichiáterhez!!

Üdv: Nektarka

2010. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Ez most vicc akar lenni vagy mi? Démont akarsz megidézni mért nem hívod fel a fogtündért és isztok meg együtt egy teát. De most komolyan mi akar ez lenni?
2010. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim válasza:

egyetértek Szeroval...mond kérdező te NORMÁLIS VAGY?! szerintem nagyon gyorsan menj el egy pszichológushoz,mert te nem vagy 100-as az tuti...démont idézni?!1,sztem nem léteznek démonok,2 hogy tud egy DÉMON ENNI?!!! meg úgy főzöl rá,mintha a családodnak főznél karácsonyi vazsorát.Meg akik mindenféle kajákat ajánlalank azok is lemebetegek.Sztem normális mebernek ilyen megse fordul e fejébe,Én is hiszek a babonákban meg a túlvilágban de azért ez egy kicsit sok!

ajánlatom:DOKI!!!-->SŰRGŐSEN!!!

2010. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
Sztem az életeddel! -_-
2010. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!