Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Haltatok már meg? Én igen.

Haltatok már meg? Én igen.

Figyelt kérdés
Milyen halál utáni élményetek van?Majd kommentben én is leírom.
2010. szept. 24. 20:48
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Én már haltam meg. Barátnőm is foglakozik ezekkel meg a volt fizikatanárom. A barátnőm által tudtam meg, hogy viking harcos voltam aki, és Valhalla helyújjászülttem (gondolom többször is). A volt fizikatanárom pedig auralátással és "időutazással" foglalkozik, az időutazás itt arra utal, hogy egy régi korban megkeresed az akkori materiális tested. A barátnőm pedig táncos nő volt előző életében, asszem jól jártam vele :D.
2010. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:

KURVÁRA NE NÉZZETEK HÜLYÉNEK


de rengetegszer látom magam úgy mintha nem a mostani korba lennék hanem egy 80 évvel ezelőtt és csak be villannak képek hangok de olyan is van hogy mintha már egyszer hallottam vagy láttam volna és újra látom hallom. és van egy mindennapi álmom (ülök egy fehér ajtó előtt)

2010. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Én még nem haltam meg (legalábbis jelenlegi életemben), de halott már búcsúzott el tőlem.
2010. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
Te, hány éves vagy?
2010. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted?

Ha meghalsz akkor nem élsz.Lehettél halálközeli élményben de az már nem halál.

2012. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!