Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Haltatok már meg? Én igen.

Haltatok már meg? Én igen.

Figyelt kérdés
Milyen halál utáni élményetek van?Majd kommentben én is leírom.
2010. szept. 24. 20:48
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
21:27-nek szólt!
2010. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
44%

Tudományosan bizonyított, hogy a "klinikai halál" állapotában átélt képi (fény, fénylények, Isten) hangi (korábban elhunyt hozzátartozók hívó hangja..stb) élmények az oxigénhiányos agy utolsó víziója. Utána nincs semmi, nemhiába hagynak fel 25 percen túl az újraélesztéssel.

Bocs, ha most lehűtöttelek titeket. Halál után nincs semmi. Éljétek inkább tartalmasan, szépen, élményekben gazdagon az életeteket, mert csak ez az egy van, kész.

2010. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki azt hisz amit akar!

Hiába a sok "okos" szó.

SEnki nm fogja azért megváltoztatni a véleményét mert itt osztjátok az észt.

Erről naphosszat lehetne vitatkozni.

Kezd unccsi lenni...

2010. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
21:21 írd már le légyszíves, hol írta azt a kérdező, hogy ő a klinikai halállal kapcsolatban kérdezett!
2010. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Annyit azért mondanék,hogy se fények,se Isten,sem pedig alagút nem volt,de a kétkedőknek annyit mondanék,hogy sajnos ők is kerülhetnek ilyen helyzetbe,bármelyik pillanatban.Azért mert veled nem történt meg,még megfog történni.Ez "Halálbiztos"
2010. szept. 24. 21:45
 26/55 anonim ***** válasza:
30%
21.30-nak, ne haragudj, sztem senkit nem röhögtem ki a hitével kapcsolatosan. Vannak értelmezési problémáid. Mint ahogy vki leírja,hogy látta Istent, én leírom, hogy nem bizonyítható semmi ilyesmi tudományosan. Én elfogadom,Te is fogadd el. Azt viszont Te is elismerheted,hogy elég sok embert vágnak át természet feletti dolgokkal azért,mert hisznek és elhisznek. Maradjunk az ésszerűség határában,akár mit is vallunk!
2010. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
67%
Szellemes a kérdező... Patakyt meg ugye elvitték az ufok. Ezek mind "halálbiztos" dolgok,mert mindenre van bizonyíték és mindenki átéli... Ugyan már...
2010. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
21.29-nek: Nekünk mondjuk annyi volt a vizsga, hogy nagyjából tudni kellett a dolgokat,de csak egy papírt kellett átolvasni,oktatás nem volt, mindenki átment,kivéve akinek még általános műveltsége se volt, és úgy engedtek el,hogy ha bármilyen balesethez érkezünk, ne nyúljunk senkihez, ne kezdjünk el menteni,meg hősködni, hanem hívjuk az OMSZ-t.
2010. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:

Kérdező itt olvasod a vitákat.

De nm írod le mivolt...

Élvezed vagymi?!

Mert már több mint 1órája csk itt ülsz,

sztem lett volna időd leírni.

2010. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
A türelmetlenség nem tartozik a fő erények közé,majd holnap megírom,hogy mi történt,egyébként előtted írtam 8 perccel.
2010. szept. 24. 21:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!