Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Haltatok már meg? Én igen.

Haltatok már meg? Én igen.

Figyelt kérdés
Milyen halál utáni élményetek van?Majd kommentben én is leírom.
2010. szept. 24. 20:48
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

7-el! xDxD

Bocsi, nm hagyott nyugodni...

2010. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
Dannion Brinkley 28 percig volt halott.
2010. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
78%

én sokat foglalkoztam ezzel, mint az egyetlen kézzel fogható bizonyítékkal a halál utáni életre, de a valóság nagyon is lehangoló.


dimetiltriptamin keletkezik a tobozmirigyben, és az okozza a halálközeli élményt. sokáig nem értették, hogy lehet hallucinálni agyhalott állapotban. az a szer akkor is hat, ha az agy egyáltalán nem kap oxigént.

ki lehet (nem szabad, de lehet) próbálni, ha DMT-t veszel be, ugyanazt fogod átélni, mint azok, akik visszajöttek a halálból, és végig abban a tudatban leszel, hogy meghaltál.


számomra ez megválaszolta a nagy kérdést.

2010. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
61%

Nem haltál meg,kérdező,csak halálközeli élményben volt részed :)


Érdekelne,hogy a szkeptikusok mivel magyarázzák azt,hogy szinte minden ember ugyanazt "hallucinálja" a HKÉ-ben?Alagútélményről,fénylényekről,nagy fényről beszélnek legtöbben,akik ilyesmit átéltek.És olyanok is láttak azt a bizonyos fényt,akik nem kórházban haldokoltak,tehát nem világított a szemükbe nagy,kórházi lámpa...Akkor ők miért láttak fényt?


Volt halálközelihez hasonló élményem,de álmomban és nem haldokoltam.Ilyesmi is előfordulhat.Ez régen történt,mikor még nem hallottam hKÉ-ről szóló történetekről.

Álmomban nagy fényességben zuhantam,aztán egy gyönyörű tájon találtam magam,ahol egy fénylény beszélt hozzám.Szeretet és bölcsesség áradt belőle.Az álom után megváltoztam,pozitív irányban.Vidámabb,bizakodóbb lettem.Máig erőt ad ez az álom,ha eszembe jut.Ennyit tudnék erről mondani.De most már szívesen olvasnám a Te történetedet is.

2010. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
?
2010. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
63%

Igen.

És volt hang, alagút, ismerősök, és végül a fényes, meleg valami, ahonnan valaki visszarántott.

Nem hiszem el a vegyi anyagot, vagy hatását.

2010. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Dannion Brinkley-nek a fényalagút végén lévő 13 fénylény megmutatta a jövőt, de előtte lepergett az addigi élete a szemei előtt, hallotta és érezte, hogy mit éreztek vele kapcsolatban azok, akikkel találkozott az élete során, sőt hallotta azok gondolatait is.

Amikor 28 perc múlva újraéledt, nagy fájdalmai voltak. Ez természetes, ha átmegy az emberen 180 ezer voltnyi áram, hiszen belecsapott a villám.

Újraéledése óta hallja a körülötte lévő emberek gondolatait, érzi az érzelmeiket. És beigazolódtak a "jóslatai" is. (A villámcsapás óta, 1975-től előre tudta az összes bekövetkező fontosabb eseményt a világban.)

2010. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Kedves gyerekek,ágyban vagytok már?Hallgassátok az én mesémet./csak tömören a lényeget mondom el/.Tavaly februárban mentőt kellett hívnom,mert éreztem,hogy valami nem stimmel.Erős szívdobogás,fulladás.A mentő kiért időben,megvizsgáltak, vérnyomás 200/120,szivem össze-vissza ver,hát igen ez infarktus.Szólnak a légi mentőknek 15 perc múlva ott vannak.Újabb 15 perc és Balatonfüreden vagyok a Szív Kórházban.Ruhákat lekapkodták rólam,közben vizsgálat,mondogatták közben,hogy igen,igen infarktus./Ekkor már elég ramatyul éreztem magam/.Irány a műtő.Szív katéterezés és közben "tágitás".5 és fél óra alatt 6 sztentet/magyarul/tettek be.Műtét közben egyszer csak érzem,hogy nagyon szédülök,szólnék,de borzasztó erős gyorsulással "indulok" a plafon felé,utána pedig édesapámat látom/6 éve távozott ebből a világból/egy fekete-fehér régi fényképen/idősebbek ismerik,fehér szegély,cakkos szél/.A bal szélén van a fényképen,de 10 ember körvonala vehető ki a képen,de egyedül ő felismerhető.Arra eszmélek,hogy az asszisztens nő pofozgat,hogy ébredjek.Mint kiderült 6 percig voltam "távol" mire vissza jöttem.Sok mindent kéne még leírnom akkori,mostani érzéseim,lelki változások,emberekhez való viszonyom,életszemléletbeli változás stb.,Azóta is sokat gondolok arra a fényképre,vajon mit jelenthetett? Amennyiben lenne kérdésetek akár privátban is szívesen válaszolok.Egészségben eltöltött hosszú életet kívánok mindenkinek.
2010. szept. 25. 19:47
 39/55 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:00


EZEK CSAK TRÜKÖKK!!

2010. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Igen, igen, a gyorsulás, a visszafele út pedig egy pillanat.

Másra nem emlékszel?

2010. szept. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!