Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már halál közeli élményet...

Volt már halál közeli élményetek? Vagy volt olyan amikor centiken múlott hogy nem haltatok meg? és ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 21:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

anyumnak volt.

úgy volt (még kisebb korába) h álltak a zebránál az anyujával,és jött egy autó és felszaladt a járdára,és a mellettük pár centire levő oszlopba csapódott,(mert egy oszlop mellett álltak) nem anyáékba..nem sokon múlott.

2009. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
nekem olyan volt,hogy úgy éerztem nincs tovább.Beleestemva vízbe és süllyedt az alja,meg szúrt is mert tövises volt,szóval nem lepett el..de abban a pillanatban amikor a vízbe kerültem szt hittem ott halok meg.Ja és hideg volt a víz..kb 14 fok.
2009. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
bocsi a helyesírási hibákért..előző
2009. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
az előző oka inkább az ösztönös önvédelem, vagymicsoda, a halálfélelem ilyenkor előjön. Nekem olyan volt, hogy át akartam sétálni az andrássyn, úgy láttam nem jön semmi. Hallottam valami hangot "vigyázz" de mintha a fejemből szólt volna. Megtorpantam és abban a pillanatban 2 centire az orromtól legalább 40-el elhúzott előttem egy turistabusz.
2009. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
volt,sokkos állapotba kerültem a férjem halála után éjjel megtamadott egy sötét nehéz test nélküli valami.éreztem a haláltusámat és utána kiléptem a testemböl és menekültem a lakásban,de erre csak utána jöttem rá hogy mi történt amikor viszajöttem.életemben nem éreztem ilyen félelmet
2009. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
21.56-os rád az örangyalod vigyázott.Te ügyes voltál mert figyeltél a jelre
2009. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer barátokkal részegen szórakoztunk hogy eljátsszuk az esti filmet, amiben egy lányt felakasztanak. Úgy gondoltuk úgyis letörik az a kis vékony faág mint a filmben is... csak hát nálunk nem tört az le az én 45 kilómtól és ott lógtam egy kötélen nem tudom meddig, mert leszedni nem volt olyan könnyű. Hát nem sokon múlott az életem, levegőt sem kaptam percekig.
2009. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és hát némelyiknél csak a számat tátottam köszi a válaszokat.
2009. ápr. 8. 23:58
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
bátyámmal mint két jó fiútestvér verekedtünk... nem komoly verekedés inkább csak erőpróbálgatás... és valahogy sikerül úgy megfognia és nekinyomnia az egyik ajtónak, hogy nem kaptam levegőt... aztán elájultam...(innentől azt irom amit elmesélt) ő mikor meglátta h nem küzdök, elengedett én pedig mint a rongybaba összerogytam és rendesen bevertem a fejem az ajtófélfába, majd elkezdtem a földön rángatózni... rángatóztam kb 10 mp-ig aztán felkeltem bementem a szobába és leültem az ágyra... és 1 percig néztem magam elé... (abból h ülök kb 10 mp-re emlékszem) aztán megkérdeztem: "Mi történt?" elmondta, aztán mondta h megyünk a kórházba , de lebeszéltem róla mert amit azért kaptunk volna h megint verekedtünk... tyűha... de végül is megúsztam egy szabad szemmel is látható púppal a halántékom fölött kb 3 centivel és egy másfél órás fejfájással...
2009. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Bicajoztam a hegyekben!

Vagyis inkább toltam felfelé biciklit,mert olyan meredek volt,hogy nem bírtam hajtani.Toltam már vagy 10 perce és még mindig sehol se volt a hegytető,hát meguntam és visszafordultam,persze lefelé már gurulni akartam a dög meredek,rettentően kanyargós hegyen!

Nem jött össze,rájöttem,hogy hülyeség 2-3 haláli kanyar után és le akartam szállni,de már késő volt,előttem tátongott egy hatalmas szakadék és tudtam,hogyha beleesek,akkor game over!Máig se tudom,hogyan volt rá lelki erőm,de direkt belevágódtam a mellettem lévő bokros,fás részbe,mert tudtam ez az egyetlen esélyem!

Elég sok idő kiesett,mire fel tudtam tápászkodni,a fejemből dőlt a vér,a felkarom eltörött,a lábam összezúztam,a szemüvegem elveszett,a bicajom is totálkár volt,de nem mertem ott hagyni,hátha kikapok 13 éves voltam,esteledett,a semmi közepén.

Gyakran jártam arra,tudtam,hogy vagy 4 km,hogy legalább az üdülőket elérjem és még 2,hogy a falut,onnan még 8 km a haza!

Már dög sötét volt,kivílágítatlan az út,az erdő közepán mindenféle gyanús zaj(épp az X-aktákat nézem korszakomat éltem),mire megtettem az első 4 kmert,de mivel még csak május volt,alig voltak az üdülőkben,nem is tudom hányadiknál jártam,amikor végre valaki meghallott és bevitt a városba, a kórházba!

Azóta is arra járok bicajozni,csak a hegyre már bicaj nélkül megyek fel,és a szemüvegem is megtaláltam az eestre rá,2 évre!

Otthon jaj,de lebasztak!

2009. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!