Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már halál közeli élményet...

Volt már halál közeli élményetek? Vagy volt olyan amikor centiken múlott hogy nem haltatok meg? és ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 21:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem októberben volt.Szlovákiából jöttünk haza,utánfutóval,az megpakolva lécekkel.Igazából egy perc volt az egész,fel sem tűnt,hirtelen elkezdett rángatózni a kocsi,átmentünk a másik sávba,aztán vissza és megint amásik sávba,nem kötöttem be magam mert csak pár méter választott el a háztól,azelőtt egy perccel kapcs ki.Nem ijedtem am meg,fel sem fogtam csak miután kiszálltunk és láttuk h eltört a tengely a lécek lecsúszva,h majdnem felborultunk és be az árokba és szeencse h nem jött épp akkor kocsi.

A másik előtt 2 héttel.Bnőm sikeresen felgyújtotta a konyhát,vagyis az olaj gyulladt meg és lekaptam az edény és ő ráöntötte a vizet én meg beszorultam a sarokba és felémcsapott a tűz,leperzselte a hajam tövét és a mellkasomat.De nem ijedtem meg pedig eléggé átkarolt a tűznyaláb

2009. ápr. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Biciklivel mentem, és egy patak előtt az út elkanyarodott, viszont egy vonatsin átment a patakon hidon. gondoltam a sinek mellett rövidebb átmenni a patakon, és elindultam arra fele. (nagyon kicsi hely van ott a sinek és a szélét vigygázó korlát között) valamiért akkor éppen a miatyánkot énekelgettem magamban és ezért nem is észleltem hogy jön a vonat. csak már arra eszméltem hogy félig a sineket állok a biciklimmel és egy hatalmas és hosszú vonatdudálást hallok (amugy a vonat hangját nem halottam) éppen hogy volt időm visszarántani a biciklimet és magamat, és a földre este. a vonat pedig elment. utána meg se tudtam szólalni egy darabig. nem vagyok vallásos de én mondom az hogy épp a miatyánkot énekelgetttem magamban jelenthetett valamit.
2009. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
2009-04-08 21:58-nek: alvásparalízised volt. nézz utána.
2010. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen, mármint nem annyira komoly dolog, de vagy nyomorék lettem volna, vagy meghaltam volna.

Karácsony volt, 4-5 éves lehettem futottam le a lépcsőn és megcsúszott a lábam. Még az volt a szerencsém, hogy fogtam a kezemmel a korlátot, mert kilendültem és pont a lépcső mellett volt közvetlenül a karácsonyfa, ami a plafonig felért. Vissza tudtam lendülni, de nem tudom hogyan, mert csak 1 kézzel kapaszkodtam. Ha nem kapaszkodtam volna, akkor már nem tudtam volna megírni ezt.

13/L

2010. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 1 éve volt március elején mentünk Ferihegyre mert mamámék mentek Olaszországba repülővel és olyan hülye menetrend volt hogy reggel 6 kor indult a gép és 250 km-ert kellet autózni a repülőtérig éjfél után el indultunk mamámékért mert nem egy városban lakunk, felszedtük őket és szépen az éjszakában fel mentünk Pestig nem is volt semmi baj, de visszafele kb reggel 5 kor indultunk pihenés nélkül mert ugye a reptéren nem lehet aludni és kb fél órája lehettünk úton amikor azt vettem észre hogy apa egy kicsit álmos én is az voltam nagyon és pár perc múlva azt vettem észre hogy átmentünk a másik sávba mert apa valószinüleg elaludt nem tudom mert nem néztem rá csak annyit csináltam hogy elhúztam a kormányt és megkérdeztem tőle hogy mit csinál? erre felébredt és gyorsan korrigált hogy ne menjünk bele az árokba de vizes volt az út és megcsúsztunk az autó keresztbe csúszott az úton a szembe jövők sávjába nagyon nagy szerencsénk volt hogy nem jött szembe semmi és hogy én nem aludtam el, én mentettem meg az életünk :)ott nem nagyon fogtuk fel a dolgokat de itthon eléggé ki akadtunk rajta hogy "mi lett volna ha..."
2011. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!