Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Haltatok már meg? Én igen.

Haltatok már meg? Én igen.

Figyelt kérdés
Milyen halál utáni élményetek van?Majd kommentben én is leírom.
2010. szept. 24. 20:48
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is előfordult már 2x, és ráadásul ugyanúgy. Mindkét esetben megfulladtam (azóta már megtanultam úszni). Kicsi voltam, 11 éves és soha nem felejtem el. Édesapámmal mentem horgászni és véletlenül beleestem a vízbe, édesapám kihúzott, és ha nem lett volna mellette a doki horgász barátja, akkor én már nem lennék...

2010. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Még nem, de nem is nagyon tervezem a következő 50-60 évben.
2010. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Senki sem tervezi.
2010. szept. 27. 19:02
 44/55 anonim ***** válasza:
Ez az! senki sem tervezi........
2010. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim válasza:

igen, még kicsi voltam. 7éves. már semmire nem emlékszem csak, hogy leestem a hegyről ahol kirándulni voltam az elsős osztálytársaimmal év végén. aztán puff kimult minden.

utána ujraélesztővel újraélesztettek a korházban.

a személyiségem azóta teljesen megváltozott. az előtt kedves kis cuki kislány voltam és az eset után mintha más lélek költözött volna belém. durva, akaratos rossz lettem. de igazából ezt csak mesélték. és az újraélesztés előtti időmre nem emlékszem. mindent elfelejtettem.

anyukámat, apukámat, családomat, rokonokat, barátaimat újra meg kellett ismernem hisz nem tudtam, hogy kik ők. nem ismertem fel őket.


19/L

2010. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim válasza:
88%
én kb 5-6 évesen majdnem megfulladtam mert ráestem egy csomóra.. csak ara emlékszem hogy nem kapok levegőt.. és utána a következő élményem hogy már az udvaron vagyok és lélegeztet az anyukám.. már nagyon régen volt.. nem emlékszem semmi fényre semmi ilyesmire, de érzéseimre igen.. nyugalmat éreztem.. semmi fájdalom.. és ez jó volt :)
2010. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben,senki nem tudja nekem bebizonyitani..Mivel ha a test és lélek 2 külömbözö dolog lenne akkor az asztrálutazás is létezne.. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..
2010. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
39%
És létezik is!
2010. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Akkor most nem tudom hogy mit kívánjak neked azt,hogy éld át te is úgy ahogy én,vagy hogy ne éld át.Majd eldöntik az égiek.
2010. szept. 30. 19:51
 50/55 anonim ***** válasza:
Tudod amitöl nem halunk meg attól erösebbek leszünk,és ha ez az ára akkor belevágnék..
2010. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!