Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Haltatok már meg? Én igen.

Haltatok már meg? Én igen.

Figyelt kérdés
Milyen halál utáni élményetek van?Majd kommentben én is leírom.
2010. szept. 24. 20:48
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Utolsó, 1rugóra jár az agyunk...
2010. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Holnap reggel leírom nektek,akkor lesz a feltámadás.Ez csak vicc volt. A kérdés komoly,úgyhogy továbbra is várom a válaszokat.
2010. szept. 24. 21:15
 13/55 anonim ***** válasza:
40%

Igen történt már ilyen.

A kezdet kezdete című filmen meghaltam a röhögéstől.

2010. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
76%

Aki fikázni jött ide, az még nem hallott a klinikai halálról? Idióták...Látom nem figyeltetek biológia órán...vagy esetleg van jogosítványotok? Mert az elsősegély tanfolyam is ezzel kezdődik.


A kérdezőnek pedig, nem , nem haltam még meg tudomásom szerint...:D Neked van ezzel kapcsolatban valami élményed?

2010. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
22%
Más story, de engem az ufok raboltak el, megtermékenyítettek, megszültem a fiam,akit senki nem lát, csak én, ő lesz majd a Föld ura, azt mondták, hogy minden lakott bolygón nevelkedik egy ilyen,ők majd összefognak, lerombolják a mennyországot és a poklot,hogy leverhessék Isten diktatúráját.
2010. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
46%
Ezek hülyeségek!!! inkább foglalkozzatok azzal hogy mit kéne csinálni,nagyon ráértek!!;)
2010. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
46%
Két jogsit is csináltam,de egyik sem kezdődött klinikai halállal...
2010. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
40%
21.20 biztos nagyon okos vagy ezzel a szöveggel,a klinikai halálból még vissza lehet jönni,de orvosi segítséggel, a tudomány meg azzal magyarázza a visszatérők élményeit, hogy műtét közben is egy baszott nagy lámpa világít a szemükbe, hát innen jön a fény, aki meg nagyon hívő, az úgy is belemagyarázza istent, meg ugye egy szent kép is csak úgy magától könnyezik,semmi hum-buk, csak épp olyan bizonyíték nincs még,ami cáfolhatatlan...
2010. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:24


Akkor nekünk nagyon különleges oktatónk lehetett, mert még első órán szó volt róla. Újraélesztésnek ezzel kell hogy kezdődjön mert ha már nem a klinikai halál álapotban van nem lehetséges viszahozni. Azért csak kellet hogy szó legyen róla.

2010. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
64%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:28


Nem vagy hívő, de van aki az és annyi tiszteletet azért kaphatna hogy nem röhögöd pofába a hitével kapcosaltban

2010. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!