Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 15 évesen lehetek kristály...

15 évesen lehetek kristály gyerek?

Figyelt kérdés
elégé hasonlít rám a leírás és arra vagyok kíváncsi h 15 évesen lehetek-e?Azt olvastam h 2000-től születnek de vannak akik előbb.
2010. jún. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
sztem attól h valaki nem 15 hanem 35 attól mégy ugyan úgy álmodhat és mindenkiben megmarad egy kis gyerek néha a gyerekek sokkal értelmesebben gondolkoznak mint a felnőttek
2010. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

ufók léteznek, az nem kérdéses, az emberi fejlődés viszont nem kívülről érkezik,ahogyan az indigó és kristály iroalom állítja, nem égből pottyant kisgyerkőcök hozzák el, hanem az emberiség egésze változik. :)

Az emberiség egésze válik érzékenyebbé, illetve tudatosabbá, ahogyan azt az evolúciós trend mutatja.

2010. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:
az ilyen netes leírásokból szerintem nem sok valódi információ létezik, én is olvastam róla, de kb. minden 5. emberre ráillik... "a kristálygyerek aurája sokszínű, átlátszó... " te láttad már a tiedet? ahány oldal, annyi leírás. inkább járj utána könyvekben, amik ilyesmivel foglalkoznak...
2010. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

Van ilyesminkkel foglakozó könyvem,és tudom h minden 2. emberre igaz a leírás de ezek úgy mondják hogy jaj,illik rám a leírás hogy közben a háromnegyede nem illik rá,például azt mondja h ő is imádja a természetet és közben ha teheti gépezik és tévét néz,én tényleg imádok a természetben lenni az nyugtat meg,és nem mondom hogy kristály gyerek vagyok csak azt hogy az egész amit leírnak róluk az olyan mintha engem írnának le.

köszi a választ és h nem azt írtad h azt hiszem különleges vagyok meg ilyenek.

2010. aug. 18. 19:01
 45/50 anonim válasza:
NEkem is azt mondták, hogy kristálygyermek vagyok, viszont én 1993 januárjában születtem. Tehát elméletileg nem csak 95 óta születnek kristálygyermekek. Valahol azt olvastam, hogy azóta kezdtek el egyre többen születni. Viszont kristálygyermek volt régebben is. Teáh tlényegében akármilyen évben születik a gyerek, van rá esély h kristálygyermek. De ezt szerintem az évek és a tapasztalatok döntik el :)
2010. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2010. dec. 1. 20:15
 47/50 A kérdező kommentje:

egyébként 15:30!

Sokkal többet megéltem mint a velem egy idős gyerekek,szüleim nem milliomosak,apám elhagyta anyámat.Pont én vagyok az aki nem jár rózsaszín felhőben,vannak elképzeléseim a jövőmről.

2010. dec. 1. 20:31
 48/50 anonim ***** válasza:
Akkor már értem miért kapaszkodsz a különlegesség mítoszába. Ha egy aurafotó is bizonyítja, akkor hidd el csak, hogy az vagy!
2011. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Mondjad már meg nekem hogy mikor írtam azt hogy különlegesnek érzem magamat.
2011. jan. 16. 16:38
 50/50 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszek az aurafotóban,szerintem átverés.
2011. jan. 16. 16:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!