Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 15 évesen lehetek kristály...

15 évesen lehetek kristály gyerek?

Figyelt kérdés
elégé hasonlít rám a leírás és arra vagyok kíváncsi h 15 évesen lehetek-e?Azt olvastam h 2000-től születnek de vannak akik előbb.
2010. jún. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Lehetsz, mert ismerek olyan lányt, aki 18éves és minden a legutolsó szóig igaz rá...Minden irodalomba, ahol megjelenik a kristálygyermek azt írják, hogy feltehetően 2000-től, ami nem zárja ki, hogy előbb ne születtek volna le a Földre kristálygyermekek...az előző válaszolóval sajnos egyet kell értenem, mert buissnes-t csinálnak sokan ezekből a dolgokból! Igazából ha az is vagy felesleges ennek nagy jelentőséget tulajdonítani csak járd be az élet utadat és az újkorszak embertípusaként...
2010. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
az "és"-t nem akartam odaírni..bocsánat!
2010. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
40%

nos,én nem állok le vitatkozni senkivel,de honnan a csudából veszitek,hogy kevés,talán 100 kristálygyerek jön a hatmillióból?Én ennek az ellenkezőjét tudom,hogy elég sok!Én Indigónak lettem meghatározva,nem a szüleim által,hanem egy másik indigó által,amit csak akkor vettem komolyabban,mikor utána olvastam.Az indigók a rendszer rombolói,a kristályok az építői..ti sem gondolhatjátok komolyan,hogy százan fognak építeni új rendszert a világon..ez durván kevés,amúgy 2000 környékét határozzák meg a kristályok lejövetelének,nincs pontos évszám,tehát előtte is jöttek,utána is..Amiket írtál te,abból nekem lejött,hogy kristály vagy,nem tudom hogyan,de így van!A többieknek üzenem,hogy a kristály és indigó gyerekek nem valami felsőbbrendű lények,csak egy céllal jöttek le..nem fog attól még több lenni valaki,de fontos a világ és a ti számotokra is!Inkább örülnétek,hogy vannak ilyen emberek,ahelyett,hogy egyből azt képzelnétek,hogy ők a "janik",ti meg ca senkik!Értetek jöttünk,nektek segíteni,nem pedig titeket felülmúlni..hátha egyszer rájöttök,hogy ti sem vagytok kevesebbek!Sőtt!Nélkületek nem érünk semmit!Rátok is szükség van,hogy változzon a világ!Hát ti fogadjatok el minket,mert mi elfogadtunk mindenkit!Egy kirakó színes darabkái vagyunk,amibe ti is beletartoztok,ha nem lennétek,nem lenne teljes a kirakó!

És akiben felmerül,hogy kristály,azt nem kell lebeszélni,mert ha még nem is lenne az,elkezd úgy viselkedni,elkezd tenni a világért,és ezt nem szabad elnyomni,mert ettől kezd változni a világ!

Jó ha ezt megjegyzitek,nem vagyunk felettetek,hanem mellettetek,és egymásért!

üdv

24 éves indigólány

2010. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
90%
Én minden szóban egyet értek a 9:20-assal:)
2010. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
39%
Ez már lassan olyan, mint egy szekta. Szánalmas, hogy egyesek ezzel hülyítik a népet!!
2010. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 BlackSword ***** válasza:
58%
Szerintem is szükség van normális emberekre, mert külömben ki adná be nektek a gyószszert, meg a nyugtatókat... A fejkődés sohasem egy ilyen idióta, dekadens elképzelésből fakad, hanem a szükségből, melyeken éveken át dolgoznak normális emberek...
2010. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
csak a szekta rosszat akar,mi meg jót..ez elég nagy különbség..tényleg..hülyítjük az embereket a pozitív életszemléletre!Szerintem az a hülye,aki nem képes felfogni,hogy az optimizmus elég fontos az életben..
2010. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
60%

24 éves indigólány? Te miben segítesz nekünk? Írj légyszi konkrétumokat.

Nem kötözködni akarok, de az ismeretségi körömből egyetlen egy saját magát indigónak vagy kristálynak mondó ember sem tudott olyan dolgot felmutatni amit én ne tudtam volna. Mindegyik azt szajkózza hogy segítenek, holott én pont azt látom hogy inkább ők szorulnak segítségre.

Te konkrétan kinek és miben segítettél?

2010. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
51%

Rengeteg ember optimista, és segít másoknak. Most akkor mindegyik indigó?...

Ti mit tesztek ÉRTÜNK? Meséljetek, nyugodtan.

Ugyanolyanok vagytok, mint mások, ne beszéljétek be magatoknak ezt a hülyeséget.

2010. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
tanulj meg olvasni...egyszóval nem mondta,hogy ő milyen különleges...
2010. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!