Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 15 évesen lehetek kristály...

15 évesen lehetek kristály gyerek?

Figyelt kérdés
elégé hasonlít rám a leírás és arra vagyok kíváncsi h 15 évesen lehetek-e?Azt olvastam h 2000-től születnek de vannak akik előbb.
2010. jún. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

DE NINCSENEK ILYENEK, fogd már fel a 15 éves kis agyaddal.

Ezt a szülők találták ki, hogy különlegesnek tartsák a gyerekeiket... Minden 2. szülő rámondja a gyerekére, hogy ez indigó, kristály, szivárvány gyerek.. Miközben ugyanolyanok, mint a többi gyerek...

2010. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
37%

22:13


Nahát a Húsvéti nyúl!Micsoda meglepetés:)Sztem menj vissza tojást festeni,mert itt semmi szükségünk az ilyen idióta fikázó barmokra, akik nem képesek, egy rendes szót szólni az emberhez, mert hogy őt éppenséggel, mindenki leszarja magasról és nem veszi senki emberi számításba;)Szóval,ha valami problémád van, akkor légyszives, ne másokon töltsd ki, hanem fogj egy kalapácsot, azt verd fejbe magad...köszönöm.

2010. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
0%

22:22-es vagyok:)


az én családomban van indigó gyerek, méghozzá 2!:)

az egyik 2000-ben született a másik 2001-ben^^és amit olvastam, szóról szóra igaz rájuk:)a spirituális képességük igen magas és látják a szellemeket is:O:)

2010. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
utolsó: tudod, milyen ritkák az ilyen gyerekek? Ne áltasd magad ezzel...
2010. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

Persze,hogy tudom...:)nem álltatom magam,de ha ismernéd a két kislányt, sztem neked is megváltozna a véleményed:)

Mikor elolvastam én is nagyon meglepődtem. Az egyik kislány, pedig a nagyapját szokta látni és beszélgetett vele. Ezt NEKEM mesélte el!

2010. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 BlackSword ***** válasza:
100%
Ne féljél, nem vagy se kristáky, se indigó, se szivárvány... csak egy az identitását és öntudatát kereső tini... Majd fel fogsz nőni és észre fogod venni, hogy senki sem különleges, mert mindenki egyedi... És mivel mindenki egyedi, és külömbözik a környetetétől valamilyen szinten, mindenki különleges... ergo senki sem az...
2010. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

Nem, ilyenek nincsenek. Ez az egyik igazán nagy hülyesége az ezós írásoknak.

Keress hitelesebb, valóban igaz anyagot, ha érdekelnek az okkultabb dolgok.

2010. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Most mindenki azt hiszi h olyan vagyok mint a többi korombeli h azt hiszem különleges vagyok meg ilyenek.Sosem akartam ilyeneket.Nem is gondolkodom úgy mint a többi velem idős és nem azért mert ezt hiszem de hidd el ha valakit fiatal korában annyira kikészítenek a "barátai" h depressziós lesz az utána nem kezd el azon ábrándozni utána h de jó lenne ha különleges lennék....

De ha majd megálmodod azt h a testvéreddel játszol aztán az anyukád odajön hozzád sírva h megöltem a testvéredet és amikor ezt elmondod az anyukádnak akkor elmondja h igen tényleg lett volna egy testvérem de elvetette és más durva dolgokat álmodsz az durva.De csak kíváncsi vagyok hogy lehetnék-e az.De ha azt gondoljátok h képzelődöm akkor leírom majd h milyen vagyok és majd nézzétek meg h mit írnak a kristály gyerekekről és látni fogjátok h nem csak kitalálom a dolgokat.És az anyum akkor miért nem mondja az összes gyerekére h biztos indigó?

2010. jún. 17. 23:55
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki különleges, nem attól leszel különleges hogy Kristály vagy indigó vagy. Minden ember különleges a maga módján és ha ezt felismered akkor leszel igazán az.

Elolvastam én is mit jelent, szép kis mese rám is illik az egész sztori. De sohase hidd hogy te mert "kristály gyerek" vagy bármikor is több lehetsz mint más

embertársad mert sajnos ha ezt gondolod nagyon rossz ember leszel .


15/F

2010. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet. Rám is rámillik a story mégsem vagyok sem indigó sem kristály. Mivel már anyuka vagyok rengeteg gyermek van a közelemben. Majdnem az összes látja a szellemeket. Ez nem csak most van így mindig is így volt. A pszihológia egész kis fejezetet szánt a "képzeletbeli barátoknak" A gyerekeknél ez ösztönös, 10-ből 9-nél megvan a nyitottság, illetve emlékeznek az előző életeikre is kb. 5-6 éves korig. Ugyanez a nyitottság megvan pl. a kutyáknál is. Ott is majdnem mindnél és ösztönszerűen. Nálunk felnőtteknél vkinél megmarad, de ez elenyésző %. Mások később újrafelfedezik és visszafejlesztik.

Ha gondolod hívd magad indigó vagy kristálygyermeknek. Az én véleményem az hogy ez egy nagyon jó business. A sok könyvvel amit írtak szarrá keresték magukat, nem beszélve a mostanában megjelenő kristály óvodákról ahol "segítenek" a gyerekeknek antiszociálissá válni. Ha tenni akarsz vmit az emberiségért hát tégy, de ha kiemeled magad közülünk azzal hogy te több vagy senki nem fog Rád figyelni, és jöhet a "mert engem nem ért meg senki mert kristály vagyok".

GYűjtsd szelektíven a szemetet, ültess fákat azzal az energiával amit erre pazarolnál. Vagy hogyan akarsz segíteni? Pl. nekem.

2010. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!