Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 15 évesen lehetek kristály...

15 évesen lehetek kristály gyerek?

Figyelt kérdés
elégé hasonlít rám a leírás és arra vagyok kíváncsi h 15 évesen lehetek-e?Azt olvastam h 2000-től születnek de vannak akik előbb.
2010. jún. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
a te "szériád" nem az indigó volt? Elvileg amúgy szerintem lehetsz, de nagyon ritka. Annyira nem értek hozzá, csak ami rámragad néhány beszélgetésből :)
2010. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Hát igazából úgy van h a tesóm indigó és ahogy mutattam az indigó leírását az unokatesómnak úgy láttam h a kristálygyerekek leírása nagyon illik rám,már mondta anyum h szerinte az vagyok,nem igazán törődtem vele ráadásul fura lenne ha a testvérem az akkor hogy lehet h én is az vagyok de azt leszámítva h előbb kezdtem el énekelni mint beszélni azt leszámítva minden igaz rám.Mondjuk anyum mondta h énekelve beszélgettünk egymással:)De indigó biztos nem vagyok.
2010. jún. 17. 21:47
 3/50 anonim ***** válasza:
74%

a világon ezekből a gyerekekből kb 100 születik.

manapság mindenkire ráfogják.. nem vagy különleges, ne hidd.

2010. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
64%

Aztaszentsz*r!

Elolvastam mi az a kristálygyerek...

Nagyondurva, hogy milyen elmebetegek vannak ezen a világon még manapság is...

Fájdalmas...

2010. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
64%
Igen lehetsz ugyan is 1995-től születnek:) a többi baromra pedig ne hallgass...-.-"csak fikázni tudnak mindent..
2010. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Sosem akartam különleges lenni.Se ha olyanok történnének veled akkor te is csodálkoznál.
2010. jún. 17. 22:07
 7/50 A kérdező kommentje:
És köszi az utolsó válaszolónak:)
2010. jún. 17. 22:07
 8/50 anonim ***** válasza:
30%

nincs mit;)utána olvastam ennek és nagyon valószínű,h én az lennék:Dde jó is lenne...nagyon sok minden rám is illik:)

15/L:)

2010. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

21:58.

Te azért írsz ide ilyen nem kedvesnek mondható dolgot mert nem vagy különleges és ez bánt ezért másokat sértesz meg?Semmi olyat nem írtam ami miatt azt lehetne feltételezni hogy beképzelem h különleges vagyok miközben csak kíváncsi voltam.És ha a között a száz kristály között lennék az miért lenne meglepő?Ha találkoznék egy biztosan kristálygyerekkel akkor azt mondanám neki h te biztos nem vagy kristály mert csak száz van?

2010. jún. 17. 22:13
 10/50 A kérdező kommentje:
Bocsi h ide írom a véleményemet de szerintem attól még ha nem lennénk azok attól méh segíthetnénk az embereknek és hogy jobb helyet csináljunk a földből:)Szerintem az nem csak attól függ h kristály vagy indigó vagy.
2010. jún. 17. 22:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!