Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 15 évesen lehetek kristály...

15 évesen lehetek kristály gyerek?

Figyelt kérdés
elégé hasonlít rám a leírás és arra vagyok kíváncsi h 15 évesen lehetek-e?Azt olvastam h 2000-től születnek de vannak akik előbb.
2010. jún. 17. 21:37
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Én sem írtam. Kötekedő.
2010. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
90%

"Ugyanolyanok vagytok, mint mások, ne beszéljétek be magatoknak ezt a hülyeséget."


akkor ez alatt mit értesz?


Fogd még rám én kezdtem a kötekedést,mikor te prédikálsz itt össze-vissza?A kérdező semmi rosszat nem mondott és mindenki belé kötött,hogy nem lehet különleges, meg milyen baromságokat gondol magáról...nem mondta egyszer se, hogy ő mennyire különleges, ő benne csak felmerült ez a kérdés, hát ha lehet kristály gyerek, nem pedig váltig hitegeti magát ezzel!Senkiben sincs annyi jó indulat és intelligencia,hogy normális választ tudjon adni?(tisztelet a kivételnek)

2010. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Hol látod, hogy "különlegest" írtam?:)))

Na ezek után te ne beszélj nekem semmiről se :))))

2010. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

egy kicsit gondolkodj-.-"


ha nem is írtad le erre utaltál...

2010. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy ezt a hülye indigó meg kristálygyerekes dolgot ne beszéljétek be magatoknak, mert ilyenek nem léteznek. :D
2010. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Hát köszi azoknak akik nem találták ki h én azt gondolom h különleges vagyok:P

Sosem képzeltem magamat különlegesnek,anyum mondta is hogy szerinte az vagyok és akkor sem érdekelt csak pár napja olvastam el h mit írnak róla és csak csodálkoztam h mennyire illik rám és csak arra voltam kíváncsi h lehetek-e az de egy szóval sem mondtam h az vagyok és h én most különleges vagyok.Amúgy sok ember arra gondol ha most azt mondom h fákat ültetek h jaj ezt én is megtudom csinálni,de az a baj hogy mindenki csak gondol erre és nem cselekszik és nem kell hogy különleges legyen(EZ ALATT NEM AZT ÉRTEM H KÜLÖNLEGESNEK ÉRTEM MAGAMAT) az ember hogy szebbé tegye a világot vagy hogy segítsen az embereknek de az emberek többségét saját maga érdekli csak.Egyébként olvastam h a kristályok jobban n szeretik a vegetáriánus étrendet és én több mint egy éve vegetáriánus vagyok,ez alatt nem azt értem h kristály vagyok de szerintem ezzel teszek annyit h életben hagyom az állatokat,persze ez nem rajtam múlik de ha már sok ember vegetáriánus lenne akkor már nem ölnének annyi állatot de amúgy nem zavar ha valaki húst eszik.

2010. jún. 18. 13:50
 37/50 A kérdező kommentje:
És amúgy honnan tudod h nem léteznek?Ez olyan mintha az mondanád h földönkívüliek nincsenek miközben nem is tudod.De az is lehet h pár olyan ember aki azt akarta h az emberek tegyenek többet azok találták ki hogy az emberekben az legyen h neki tenni kell valamit és ezért tesz is,de ezt nem tudhatom.
2010. jún. 18. 13:53
 38/50 BlackSword ***** válasza:
57%
Tudjátol, minden fiatal józ akar, áés mind meg akarja váltani a világot... Régen nem indigónak nevezték, hanem gyereknek... ez teljesen természetes... hiszen minden gyerek egy szép és boldog világban akar élni... De ettől nem lesz valaki indigó (vagy veled lehet másolni, vagy farmert feszteni???) csak egy teljesen hétköznapi fiatal... Majd fel fogsz nőni, és kinövöd, vagy nem... De hidd el, hogy amint oda kerülsz, hogy megpróbálsz a saját lábadra állni... hacsak a szüleid nem mikkiomosok, és nem raknak mindent a feneked alá, akkor az illutióidról le fogsz mondani, és ugyanolyan mérnök, eladó, rendőr, gyári munkás, buszsofőr, stb leszel, mint a többi...
2010. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Szerintem 10 év múlva is szeretnék ez ellen tenni!

[link]

2010. jún. 18. 16:42
 40/50 anonim ***** válasza:
64%

Én egyszerre vagyok indigó, kristály, roma, zsidó, magyar, angol, tudok fotoszintetizálni és látom a szellemeket.


Mit nyertem?

2010. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!