Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Rathand kérdése:

Mi lehet annak az oka, hogy rengeteg kutya és egész kicsi gyerek bámul, integet, mosolyog, oda akar jönni hozzám. Ezt már az ismerőseim is észrevették, a gazdák és szülők is néha értetlenül néznek rám. Mi lehet ennek az oka, ez jó dolog vagy rossz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó a rezonanciád.
2011. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom jó a kisugárzásod.
2011. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem kell,annyira túl ezózni. :)

Az állatok megérzik,hogy ki a jó ember és a kisgyerekek is hasonlóan megfigyelik,hogy ki akar nekik rosszat és ki nem.

2011. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

OFF:

És azt honnan érzik meg az emberek/állatok, hogy ki a jó és ki a nem? Nem akarom "túl ezózni" én sem, mert nem nagyon hiszek az ilyenekben, csak kiváncsi vagyok mi alapján működik a megérzés.

2011. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó:jogos,ez egy olyan plusz amit nem lehet megmagyarázni,de ebben biztos vagyok.
2011. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Leeht, hogy hülye gondolat, de szerintem alapból mindenki érzi, csak az ember mire felnő, tudatosan elnyomja magában és nem foglalkozik vele, mert a társadalmunk valamiért ezt nem fogadja el. A kisgyerekek és az állatok pedig nem így vannak, nem nyomják el magukban a természetes dolgokat.
2011. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
te vagy a kiválasztott...
2011. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert te fénybenjáró vagy! ;)
2011. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,érdekes.Nem gondoltam semmi ilyesmire,hogy "kiválasztott" vagy hasonló lennék,csupán kíváncsiságból kérdeztem.Az hallottam,hogy a macskák megérzik,hogy ki beteg illetve,hogy ki fog meghalni,ettől féltem ebben az esetben is.:)

De ha szerintetek jót jelent,akkor megnyugodtam.:)

2011. jún. 3. 11:05
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
ahogy az egyik válaszoló írta,az állatok,és kis gyerekek könnyen megérzik,hogy ki,hogyan viszonyul hozzájuk,ill.alapvetően milyen a lénye.ezt a képességet a felnőttek általában elnyomják,mert kevésbé figyelnek meghitten önmagukra,nem élik meg olyan szabadon a saját lényüket.én már egy ideje elkezdtem tudatosabban élni az életem,és megfigyeltem magamon hasonló dolgokat,pl.egyik haveromnál voltunk házibuliban,és volt egy idegbeteg macskájuk,a saját gazdájának nem hagyta,hogy megsimogassa,karmolt,harapott.bementem egy szobába,ahol csak ketten voltunk a cicussal,és láthatóan eleinte nem fogadott engem sem szívesen,elbújt a sarokba,és onnan nyávogott.direkt nem mentem közel hozzá,hanem megálltam,és halkan mondtam neki szeretettel,hogy"ne félj tőlem".és kis idő múlva közelebb jött egy kicsit.aztán bejött a másik szobába,ahol többen voltunk,és egyedül hozzám jött oda,a pofiját odatolta az arcomhoz,szaglászott,igaz megsimogatni nekem sem hagyta magát,de csodálkozott a gazdája,hogy senkivel nem szokott így viselkedni.és nem arról van szó,hogy én vagyok a kiválasztott ezo-ego császár,mert nincs ebben semmi különös,ha tisztelettel közeledsz az állatok felé,azt megérzik,és ők is tisztelni fognak.persze ez nem működik mindig 100%-osan,mert ha pl.egy vicsorgó pittbullal találod szemben magad a sarkon,akkor sajnos könnyen lehet,hogy t*kön harap,hiába tiszteled,meg szeretettel közeledsz hozzá.hozzáteszem,azért az emberi nevelésnek van egy kis szerepe abban,hogy egy háziállat milyenné válik.
2011. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!