Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy...

Rathand kérdése:

Mi lehet annak az oka, hogy rengeteg kutya és egész kicsi gyerek bámul, integet, mosolyog, oda akar jönni hozzám. Ezt már az ismerőseim is észrevették, a gazdák és szülők is néha értetlenül néznek rám. Mi lehet ennek az oka, ez jó dolog vagy rossz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 10:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ja,nyugi,nem valószínű,hogy azért mennének oda hozzád,mert érzik a halál szagát rajtad:-)
2011. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem ennek örülni kell, mert ez azt bizonyítja, hogy te nagyon jó ember lehetsz. Ezt megérzik a kisgyerekek, és az állatok is. Nyugodtan mosolyogj ráa kisgyerekekre, és nyugodtan simogasd meg a kutyákat, amelyek odajönnek hozzád, mert biztosan nem fognak megharapni, hiszen ezek a kutyák szeretetből jönnek oda hozzád, hogy simogasd meg őket.

Azért nem árt megkérdezni a gazdát, biztos, ami biztos, mert nem mindegyik gazda szereti, ha a kutyáját idegenek simogatják.

Üdv: Annazara

2011. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Annazara!

Köszönöm a válaszodat,megnyugtattál.:)

Igazából imádom az állatokat és a gyerekeket is,annak ellenére,hogy még elég fiatal vagyok és férfi.Néha a gyerkőcök szülei előtt kellemetlen a dolog,félő,hogy pedofilnak néznek.:)

2011. jún. 3. 15:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Valószínű kedves vagy és ezt megérzik, mint ahogy előttem is mondták.
2011. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te vagy a Mikulás.:)
2012. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!