Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a baba...

Hisztek abban, hogy a baba választ minket szülőjének? Van akik szerint a babák választják ki, hogy hova, kihez akarnak leszületni.

Figyelt kérdés

Valamint arról mit gondoltok, ha egy pár meddő?

Tegyük fel, hogy meddő a nő, vagy a férfi, vagy mindkettő.

Állítólag a meddőséget is magunk, ill. az agyunk produkálja, mert úgy érzi még nem érett a pár a babára.

Erről mit gondoltok??

Köszi aki válaszol!


2010. máj. 11. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
45%
a hatodik,hetedik hónapban száll a lélek a babába,és ha jól tudom,abortuszt három hónapig lehet csináltatni.
2010. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
55%
Orvosi indokkal későbbb is lehet.
2010. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 A kérdező kommentje:

Igen, azt az anyát is a baba választja, ha abortuszra küldik akkor is.

Másik: ezt te honnan veszed, hogy egy babába a 6-7 hónapban száll bele a lélek?

2010. máj. 11. 16:03
 74/85 anonim ***** válasza:
93%

sok korregressziós könyvet olvastam,és mivel hiszek az ilyesmiben,majdnem mindben ezt írták.

A korregresszió a hipnózis azon fajtája,ami visszavezeti a tudatodat előző(regresszió),vagy jövendő(progresszió) életébe,és arról is beszámol,hogy mi van odaátt,és hogy hogy születik ujjá az ember.A bizonyíték számomra az,hogy több ember akiket visszavezettek,hiteles információkat tudott adni előző életeiből,azaz kikutatta a hipnotizőr,hogy ott és akkor valóban élt e az a személy,akit a hipnózis által visszavezetett,és részletes pontossággal beszámolt olyan dolgokról,amiket csak a halott családja,és maga a halott tudhatott.Ezek olyan súlyú bizonyítékok,hogy nem is értem,hogy lehetnek még kételkedők,és miért van ilyen nagy csend erről az egészről.Talán mert még így sem hiszik el a szkeptikus barátaink.. :)

2010. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszi a választ!

Jól esett a megerősítés!

2010. máj. 11. 20:17
 76/85 anonim ***** válasza:
50%

szia!


Nekem lassan 3 éve h meghalt apukám...augusztusban,novemberben megfogant a kisfiam,aki nem várt gyermek volt,vagyis becsuszott....apukám szülinapján jul 17én beindult a szülésem,de csak másnap reggel lett meg...már májusban tudtam h igy fog alakulni,volt egy megérzésem,amit a dokinak is elmondtam,de csak kinevetett...amugy aug 8-ra voltam kiirva....utána hamarost egszületett a kislányom,rá 11 hónapra,mikor megszületett reggel,akkor meghalt egy rokonom...de fura mód,mikor bujt ki,várni kellett..a tolofájások nem mentek és egyszer csak zsuppsz kibujt...nyomás nélkül...szerintem születéskor kapják meg a lelket és akkor még várni kellett rá...a kisfiam mindenesetre uj reményt adott a családnak...

2010. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
25%

figyi,ez még mindíg csak hit,amit lásd a pontozások végett még mindíg nem képesek elfogadni az emberek:Hogy mindenkinek más logikus,mindenki másban tud hinni!Az viszont egy melletted szóló érv,hogy tuttommal vannak lélekcsoportok,akik folyamatosan együtt születnek le,egy családban szeretnek maradni...

És üzenném azoknak,akik lepontozták a véleményemet,hogy az elfogadás,és megértés nagyon fontos az életben,próbálják csak ki,mindent másképp fognak látni..

2010. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem miért gondolják azt a hitetlenek,hogy csak akkor van értelme az életnek ha jó családba gazdagságba születünk?Már többen is leírták,hogy miért van az h valaki esetleg alkoholista családba születik vagy beteg lesz de még mindig nem tudják elfogadni.Ok nem is kell ők így látják.Akkor csak az érdekel,hogy mit is keresnek ők ebben a témakörben?Egyáltalán minek írogatnak ide?Én sem megyek a számítástechnika témakörbe mert nem értek hozzá és nem érdekel!!!Le lehet pontozni...
2010. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
90%

Bocsánat az offolásért de erről akkor mit gondoltok?Szerintem ez egy jó kis magyarázat.



Ez a történet nem is a halálról szól (vagy mégis?)


Két kis magzat beszélget egy anya hasában:

- Te hiszel a születés utáni életben?

- A születés után valaminek következnie kell. Talán itt is azért vagyunk, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.

- Butaság, semmiféle élet nem létezik a születés után. Egyébként is, hogyan nézne ki?

- Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt. Talán a saját lábunkon fogunk járni,és majd a szájunkkal eszünk.

- Hát ez ostobaság! Járni nem lehet. És szájjal enni - ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi a köldökzsinóron keresztül táplálkozunk . De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.

- De, de, valami biztosan lesz. Csak valószínűleg minden egy kicsit másképpen, mint amihez itt hozzászoktunk.

- De hát onnan még soha senki nem tért vissza. A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben.

- Én nem tudom pontosan, milyen lesz, ha megszületünk, de mindenesetre meglátjuk a mamát, és ő majd gondoskodik rólunk.

- A mamát? Te hiszel a mamában? És szerinted ő mégis hol van?

- Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.

- Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.

- No, de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogy énekel, és azt is érezzük, ahogy simogatja körülöttünk a világot. Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi élet még csak ezután vár ránk.



Lehet, hogy az élet után is van vmi, lehet, hogy most azt hisszük, ha meghalunk nincs már semmi és lehet, hogy még akkor kezdődik csak az igazi "élet"?

2010. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommentjeiteket, nagyon jók voltak; a történet is a babádról, meg ez a kis sztori a beszélgető babékról.

Köszönöm hogy megosztottátok velem!

2010. máj. 12. 11:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!