Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a baba...

Hisztek abban, hogy a baba választ minket szülőjének? Van akik szerint a babák választják ki, hogy hova, kihez akarnak leszületni.

Figyelt kérdés

Valamint arról mit gondoltok, ha egy pár meddő?

Tegyük fel, hogy meddő a nő, vagy a férfi, vagy mindkettő.

Állítólag a meddőséget is magunk, ill. az agyunk produkálja, mert úgy érzi még nem érett a pár a babára.

Erről mit gondoltok??

Köszi aki válaszol!


2010. máj. 11. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
67%

Ha mindenki a jóba-szépbe születne csak akkor már ez a Menyország lenne, és örökéletűek lennénk. Pont azért válsztja a lélek az elkoholista családot, a nemvárt gyerk szerepét stb-stb. mert ott tudja beváltani az életfeladatát. Tanulni jövünk ide, ha már nem lenne mit tanulnunk, akkor angyalok lennénk. Minimum.

Butaság arra gondolni, hoyg eg ygyerek az úgymond"ideális" helyen van jó helyen. Ha kényelmes az élete, akkor az ő feladata lehet, hogy az önállóság, a lemondás, a mások segítése, vagy ilyesmi, amit ott tud megoldani. Ha beteg a család, pl alkoholista, akkor talán pont a béke hozás a feladata, vagy megtanulni megvédeni az igazságot, vagy ilyesmi..Senki nem érkezik feladatok nélkül ide.

2010. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
82%

"ha akarja az ember, ha nem."

11:59-NEK ANNYIBAN IGAZA VAN, HOGY EZ SEMMIBEN SEM FÜGG A MI AKARATUNKTÓL. Gyermek-ÁLDÁS.Nem az kapja, aki akarja, hanem akire az Úr jónaklátja rábízni.Az eső sem akkor esik, amikor mi akarjuk.

A párom alkoholista családban nőtt, épp ettől(ennek ELLENÉRE) vált ő erőssé.

2010. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 A kérdező kommentje:
Utolsó két hozzászólónak is köszönöm, nagyon jók a hozzászólásaitok!
2010. máj. 11. 12:20
 24/85 anonim ***** válasza:
50%

Jól hangzana!

Ez is egy magyarázat a "rossz" létjogosultságára, ami ugyebár ok nélkül senkit sem sújt(hatna)...

2010. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 A kérdező kommentje:
12:23.Vagyis? Kifejtenéd mire gondolsz?
2010. máj. 11. 12:25
 26/85 anonim ***** válasza:
83%

ma 11:59 a számból vette ki a szót!:)

Szóról-szóra ezt akartam írni.

Kell egy érett petesejt és egy hímivarsejt és találkoznak.

A lélek én úgy hallottam és olvastam, hogy a születés pillanatában "száll" az új életbe, vagyis a kisbabába.

2010. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 A kérdező kommentje:

Igen, ez a biológiai magyarázat.

De van egy spirituális magyarázat is.

Van aki elfogadja, hisz benne, van aki nem.

Szuverén jog.

2010. máj. 11. 12:33
 28/85 anonim ***** válasza:
91%

ma 12:28 vagyok

Én elfogadom, hogy van lélek, de nem a születés előtt választja ki a szüleit, hanem a születés pillanatában. Mivel én úgy gondolom, hogy amikor a kisfiam a pocakomban volt, egyek voltunk, egy test egy lélek (ahogy mondják, hogy a köldökzsinór tartja össze az anyát és a babát), majd ezt a zsinórt ugye elvágják, onnantól kezdődik az ő kis magánélete, és akkor kapja meg a lelkét. Vagy hülyeség, hogy így gondolom??

2010. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
73%

Mi a párommal akkor és olyan helyzetben voltunk együtt, hogy babának nem lett volna "szabad" megfogannia. És mégis lett! Pont akkoriban nem a legjobb volt a viszonyunk, de miután kiderült, hogy kisbabát várok elszállt minden borúfelhő a kapcsolatunkról. A pocakomban lévő csöppségnek az (volt) a feladata, hogy kibékítsen minket. Szerintem, már a fogantatás pillanatában van lelke a pici zigótának, hiszen a legtöbb nő megérzi, hogy várandós még mielőtt bármilyen jel utalna rá.

A másik olyan dolog ami bennem csak erősítette, azt a teóriát, hogy a baba választ minket, mikor az előző párommal éltem többször volt "baleset" termékeny napon és mégsem lett belőle baba....de így is volt a legjobb, mint utóbb kiderült nem apának való. (Egy jósnő meg azt mondta nekem, örüljek, hogy nem lettem terhes az akkori páromtól!)

Most boldogan várjuk a Babánkat a mostani párommal.

2010. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
100%

a reinkarnációra gondoltam...


Azért AZ a lélek száll bele, mert a szabad lelkek hossz sorokban kígyóznak, majd a megüresedett helyeken időrendben landolnak...

Ez a piacgazdaságossági felfogás :P

2010. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!