Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a baba...

Hisztek abban, hogy a baba választ minket szülőjének? Van akik szerint a babák választják ki, hogy hova, kihez akarnak leszületni.

Figyelt kérdés

Valamint arról mit gondoltok, ha egy pár meddő?

Tegyük fel, hogy meddő a nő, vagy a férfi, vagy mindkettő.

Állítólag a meddőséget is magunk, ill. az agyunk produkálja, mert úgy érzi még nem érett a pár a babára.

Erről mit gondoltok??

Köszi aki válaszol!


2010. máj. 11. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
100%
Apárról azt gomdolom, hogy MA meddő. Holnap talán létre tud hozni valamit. Gyermeket, tettet, alkotást, szül valamit. Ma azért meddő, mert még felkészülési szakaszban van. Vagy azért mert rossz helyen próbálkozik.Esetleg egy helyben topog. Ezt nem tudhatjuk, de a pár rájön idővel.
2010. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim válasza:
48%
Nem hiszek benne és abban sem, hogy az agyunk generálja a meddőséget. Sima biológia az egész. Ha a szervezet alkalmas rá és megtermékenyül a petesejt, akkor lesz gyerek. Ennyi. Nem kell mindent túldimenzionálni természetfeletti dolgokkal. Ezek nélkül is elég érdekes az élet.
2010. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
69%
A magzat vegetatív funkciókat mutat, úgymint a keringés, reflexek, anyagcsere. már kifejtettem, csak egyesek nem tudnak olvasni a sorok között vagy felhúzták a szemellenzőt: a lélek maga a tudatunk. nem véletlen, hogy első emlékeink 2-3 éves kisgyerek korunkból származnak. minden, amit érzel, észlelsz, tapasztalsz, az akaratlagos cselekvéseid a tudatod vagyis a lelked. ismered azt a kifejezést, hogy tudatára ébred? na erről van szó.
2010. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
69%
13:27-tel értek egyet, kb. én is ezt írtam pár oldallal visszább. ha valaki genetikailag meddő, annak evolúciós oka van, akármilyen kegyetlenül hangzik, de genetikailag nem alkalmas utódnemzésre. bármennyire sajnálatos, ez így természetes. 200 éve, ha valaki meddő volt, örökbe fogadott egy csecsemőt vagyis működésbe lépett az állatvilágból jól ismert jelenség, a másik egyed utódainak gondozása. valóban nincs mit ezen túlmisztifikálni. ha egy megtermékenyülés létrejön, az a természet törvénye, mivel az ember létének elsődleges funkciója, hogy új egyedet hozzon létre. ha új egyed jön létre, annak semmi spirituális oka nincsen.
2010. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 A kérdező kommentje:
Ismételten írom neked: NEM AZ A KÉRDÉS, HOGY SZERINTED MIKORTÓL LÉLEK A LÉLEK!
2010. máj. 11. 13:44
 46/85 anonim ***** válasza:
93%

Én hiszek.

..

nem kérdezted, csak úgy beszúrom de nekem van emlékem - talán - 3 hetes koromból, de 1 éves koromból tiszta, képszerű pontos leírható emlékem van, az érzéseimet is verbalizálni tudom, le tudom írni a jelenlévőket, emlékszem a szavaikra, a kiságy festésére, a gondolataimra, a játék tapintására...


Mindenki másnak érdektelen élmény, így biztos hoyg nem elmondásból tudom.

2010. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 A kérdező kommentje:

Én maximálisan elfogadom, hogy nem érthetünk mindenben egyet, van aki így, van aki úgy gondolkodik.

Akivel nem vagyunk egy állásponton, az miért közelít ellenségesen?

Én megköszöntem annak is a válaszát, akivel nem egy a nézetünk.

Legyünk belátóak..

2010. máj. 11. 13:47
 48/85 anonim ***** válasza:
35%

Kezd átmenni ez a kérdés vitába és provokációba a KÉRDEZŐ részéről...

Szerintem jobb lenne ha az egészet törölnék!!!


Egyébként te kérdezted, hogy a baba választja-e a szülőt? Ehhez hozzá tartozik a lélek is, nem??

De egy magzatnak, hogy lenne már lelke? Továbbmegyek, 2 sejtnek, hogy lenne lelke? Mert mielőtt találkoznak, akkor csak két mikroszkópikus sejtről vab szó, csak hetek mulva lesz embrio, majd magzat...

2010. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
70%

Én hiszem, hogy a gyermek választ családot, helyet időta "leszületésre".

Másnak nincs is értelme, a szülők nincsennek döntéshelyzetben. Max. elutasíthatják, de nem választhatnak. Ha lehetne, akkor mindenkinek akkor születne, amikor akarja, eldönti, hogy na, most "ráérek" szülni.

Vagy a gyerek választ vagy az Isten - ezt nem tudjuk szerintem. A szülőpár csak kérheti.

2010. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 A kérdező kommentje:

87%os mivel provokállak én?

Te nem adsz hasznost választ, nem a kérdésre válaszolsz.

Hagyd abba!

Lépj tovább!

Én kértelek meg rá, hogy ne legyen vita, és konfliktus!

2010. máj. 11. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!