Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a baba...

Hisztek abban, hogy a baba választ minket szülőjének? Van akik szerint a babák választják ki, hogy hova, kihez akarnak leszületni.

Figyelt kérdés

Valamint arról mit gondoltok, ha egy pár meddő?

Tegyük fel, hogy meddő a nő, vagy a férfi, vagy mindkettő.

Állítólag a meddőséget is magunk, ill. az agyunk produkálja, mert úgy érzi még nem érett a pár a babára.

Erről mit gondoltok??

Köszi aki válaszol!


2010. máj. 11. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 A kérdező kommentje:

Kedves 11:26-os!

Köszönöm a kimerítő válaszodat.

Az a legalapvetőbb probléma, hogy kérdéseket mindig teszünk fel, de kitől kapunk választ?

Annyit tudok magamról, hogy az élet feladataim közé tartozik hogy megtanuljak kitartó lenni.

És azt is tudom, hogy lesz gyermekem..

2010. máj. 11. 11:29
 12/85 A kérdező kommentje:

11:29.

Erre azt tudom mondani, hogy a bab még vár.

Vár valamire, valakire.

Vagy amit már írtak, hogy lehet csak együtt a párnak nem lehet babája.

2010. máj. 11. 11:30
 13/85 anonim ***** válasza:
59%

Haggyad ezt a beszólogatót, majd "kilőjjük"

Ne foglalkozz vele!

A test semmi, mindent a lélek irányít. A betegséget is, az életet is, a halált is. Mennyi anyag van egy atomban? Főleg csak tér és energia!

Az életünk energia, az anyagot mi irányítjuk. Van hogy az anyag irányít minket, de ez nem cél!

Ne kezd vitába egy materialistáal, majd kiixeled, mint hazsontalant! Mért nem megy a "fizika" kérdésekhez pl.?

Neked ez egy fontos kérdésed, és igenis nagyon jó, hogy foglalkozol vele.

Ma megszoktuk, hoyg ha valamit megkívánuk, akkor csak rajtunk áll megszerezni. De az élet más, ott nem kérünk, hanem kapunk. Feladatot, gyereket, élethelyzetet. Nme jutalomként, hanem megoldandó problémaként. Aki nem dolgozik magán az nem is tanul..vesztegeti az idejét ezen a Földön. Lopja a napot :)

2010. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 11:31-es.

Nagyon találó volt a hozzászólásod!

2010. máj. 11. 11:34
 15/85 anonim ***** válasza:
75%
11.20-as vagyok.A válasz mindig ott van bennünk csak figyelni kell rá.Mindig vannak jelek amik terelgetnek minket az utunkon.Függetlenül attól,hogy szereted-e Somát van egy nagyon jó technikája bumeráng technika a neve.Ha gondolod nézz utána.Az a lényege,hogy meditálj lazulj el.Tedd fel a kérdést gondolatban mindig pontosan konkrétan fogalmazz ezt a kérdést fogd meg és képzeletben dobd el jó messzire.Innentől kezdve ne foglalkozz vele többet.Csak éld mindennapjaidat.És amikor a legkevésbé várod hirtelen megjön a válasz.Vagy egy sugallat vagy egy zene a rádióban egy filmrészletben.Csak figyelj a jelekre és a belső hangra.Segítenek csak hinni kell:)
2010. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
39%
Ha tudod, hogy lesz, akkor lesz is. Általában az emberek tudják, hogy fognak élni, hacsk valami meg nme zavarja őket a tisztánlátásban. De sokszor azt ismételgetjük, amit el kéne engedni. Talán nem a kitartást, hanem az elengedést kell tanulnod? Csak egy ötlet. Sokszor látom, hogy valakinek akkor oldódik meg a problémája, amikor el tudja azt engedni, amikor el tud tőle távolodni. H aúgy érzed, görcsölsz, akkor nem jó úton vagy. Ha jó úton jársz, akkor azt kell érezned, hoyg "hömpölyög " veled az élet. Ha bizonytalanok vagytok, belekeveredtek, akkor jóga, relaxáció, pszichológus, ima, álmok sokat tudnak segíteni.Ha biztosan érzed, hogy az utadon jársz, akkor i sjó úton vagy.
2010. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket a bumeráng módszerhez, kipróbálom!

Utolsónak pedig: igen a kitartást kell megtanulnom, és nem az elengedést.

Ezt nem magamtól szedtem, hogy nekem ez az életfeladatom, hanem voltam már természetgyógyásznál, kineziológusnál is.

2010. máj. 11. 11:41
 18/85 anonim ***** válasza:
87%

Igen; éppen ezért fordulhat elő, hogy egy gyereket vernek az alkoholista szülei, vagy hogy drogos anyák börtönbe szülik a gyereküket. Mert a gyerek őket választotta. Pont.


Így már minden világos.

2010. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
66%

Hülyeség.

én nem akartam gyereket, a legkevésbé sem terveztük mégis becsúszott.

olyan meg nincs, hogy a baba "megválasztja", hova születik le. puszta biológia, ezen nincs mit bonyolítani: ha egy érett petesejt meg egy hímivarsejt találkozik, akkor létrejön a terhesség, ha akarja az ember, ha nem.

2010. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 A kérdező kommentje:

Ha szerinted hülyeség, akkor szerinted lélek sincs?

De azért remélem a gyerekednek nem adod a tudtára hogy a legkevésbé sem akartad őt-ahogy te fogalmaztál- ?

2010. máj. 11. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!