Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a baba...

Hisztek abban, hogy a baba választ minket szülőjének? Van akik szerint a babák választják ki, hogy hova, kihez akarnak leszületni.

Figyelt kérdés

Valamint arról mit gondoltok, ha egy pár meddő?

Tegyük fel, hogy meddő a nő, vagy a férfi, vagy mindkettő.

Állítólag a meddőséget is magunk, ill. az agyunk produkálja, mert úgy érzi még nem érett a pár a babára.

Erről mit gondoltok??

Köszi aki válaszol!


2010. máj. 11. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
48%

ma 13:49 vagyok

Te nem engem kértél meg hogy lépjek tovább, hanem másik 87%-os válaszolót. Ne keverd a szezont a fazonnal légy szíves!

De ezt a kérdést így a sok válasz után feltehetnéd úgy, hogy odaírod a végére, hogy csak azok válaszoljanak, akik veled egyetértenek!!! Mert a többi választ látom serényen lepontozgatod...

Erre én is azt tudom mondani, vagyis írni, amit az első oldalon írtál, hogy azt kapsz, amit adsz!

Na szevasz!:)

2010. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként meg normálisan válaszoltam a kérdésedre!De úgy látszik nálad front van és csak a veled egyetértők válaszai tetszenek.
2010. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
67%

Igen, hiszek a választásban, mint ahogy abban is, hogy következő életünkben újra találkozni fogunk, egy másik élethelyzetben.


A meddőségről, bár nem ember, de volt egy szuka (kutya), ami úgy került ki a telepre (baromfitelep), hogy meddő. Aztán következő tavasszal kölykedzett. Csak azért, mert jó élete volt attól kezdve.

2010. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
66%
A kérdező nem az igazságot firatatja, hanem hogy TE miben hiszel. Úgymond, statisztikai kérdés. Mondd el, hoyg mit gondolsz,hogy TE mit gondolsz erról, válaszoló, ne dogmát, szentenciát közölj. Véleményt kér, nem az igazságot. Hanem Hogy TE mit gondolsz. Így csak helyes válasz van. hiába írod, hoyg szted hülyeség, az igazság az hogy ÉN így gondolom-tehát azt írom, amit ÉN gondolok erről.
2010. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
85%

elég érdekes hozzászólások vannak,igen emberiek,önzők,és hitetlenek..

Az,hogy én nem gazdag családba mentem,az talán azért van,mert nem azt kell megtanulnom,hogy hogy dőzsölhetem végig az egész életemet,hisz azt a túlvilágon is megtehettem.Tanulni jövünk ide,nem vakációzni!A lelki fejlődéshez a rosszat is meg kell tapasztalni!Ez olyan,mintha az iskolában csak játszanának a gyerekek nyolc évig!Jól éreznék magukat,de semmit sem tanulnának!Otthon kell játszani,az iskolában meg tanulni!Az élet márpedig egy iskola,amiben nem azt fogod megtanulni amit te szeretnél,hanem ami re szükség van ahoz,hogy viszonyíts!Ha nem lettek volna azok a konfliktusok gyerekkoromban,most egy teljesen más ember lenne itt,és nem az életfeladatommal foglalkoznék,hanem a legujjabb cipellőt nézegetném a kirakatba,és nagy ívbe szrnék rá,hogy miért élek,mit keresek itt.Mikor meg jön a halál,felébrednék,hogy az egész életem,és a tetteim szinte semmit nem értek,mert nem tanultam belőle!Persze ilyen nincs,mert mindenki készít egy életutat magának,és ki lenne akkora marha,hogy csak azért lejön,hogy legyen,és ne tanuljon semmit,csak szenvedje végig azt,hogy ha éhes,bizony ennie kell,különben meghal..be van zárva egy testbe,gravitációval körülvéve,mint egy fához kötött ember..és lehet olyan gadag,és olyan jó családban amilyenben akar,a szerencséje a szerelemben sosem lessz meg,a lelki megvilágosodást pedig azt sem fogja tudni eszik e vagy isszák..Akik pedig most gazdagok,azok valószínű átélték már milyen szegénynek lenni,nekik az életükben ez az enyhítő körülmény,egy szegénynek meg pl az,hogy van egy társa,aki tűzön vízen mellette áll,még a legnagyobb kakában is...nem is értem,mi visz titeket arra a felismerésre,hogy ha van pénzünk,minden megoldódik!?!Attól még ugyanúgy lesz akinek nem lesztek szimpatikusak,ugyanúgy halnak meg barátaid,és ugyanúgy lehetsz halálos beteg életed kezdetétől a végéig!Akkor végülis mit számít a pénz?

Tudsz venni rajta kokaint,mielőtt meghalsz?Rohadtul értelmes felfogás...

bocs,kicsit mérges lettem,mert az első oldalon én írtam,hogy a meddőséget is magának választja az ember..jól le is pontoztátok..Pedig inkább el kellett volna rajta gondolkodni,hogy mi van,ha mégsem hülyeség..Én tisztában vagyok vele,hogy én magam írtam a sorsomat.Sajnálom,hogyha ez másnak szúrta a szemét..

2010. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 A kérdező kommentje:

Nem én pontozgatok lefelé, hanem azok, akik még olvassák a kérdést.

Szerinted egyedül el tudnám érni, hogy valakit ennyire lepontozzanak?

2010. máj. 11. 15:02
 67/85 anonim válasza:
55%

"Ha szerinted hülyeség, akkor szerinted lélek sincs?"

Te kérdezted ezt a második oldalon. Akkor miért is kérdezed a sokadik oldalon, hogy miért keverik ide a lélek születését???

2010. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
95%
kérdező,nem rólad beszéltem,hisz szerintem valamilyen szinten te megértessz,hanem ezekről a "Ha igaz én gazdag családba születtem volna" szkeptikusokról..
2010. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 A kérdező kommentje:

34%OS!SEMMI KÖZE A KETTŐNEK EGYMÁSHOZ!

Haszontalan választ ne írj!

2010. máj. 11. 15:12
 70/85 anonim ***** válasza:
55%
Azt az anyát is a baba választja, aki aztán abortuszra megy veel?
2010. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!