Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a baba...

Hisztek abban, hogy a baba választ minket szülőjének? Van akik szerint a babák választják ki, hogy hova, kihez akarnak leszületni.

Figyelt kérdés

Valamint arról mit gondoltok, ha egy pár meddő?

Tegyük fel, hogy meddő a nő, vagy a férfi, vagy mindkettő.

Állítólag a meddőséget is magunk, ill. az agyunk produkálja, mert úgy érzi még nem érett a pár a babára.

Erről mit gondoltok??

Köszi aki válaszol!


2010. máj. 11. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
73%

Igen, sőt: tapasztalat.

Aki meddő, az jelenleg meddő. Sokaknál megszületik a gyerek, amikor megváltozik az életük, vagy a gondolkodásuk. Én is ismerek ilyet: nem lehetettt gyereke - mégis lett.Sára is szült 70 évesen! Van, akik együtt nem gyereknevelésre vannak a Földön. Van akinek más a küldetése.

A gyerek a karmikus feladata teljesítéséhez keres környezetet. Ha beleillessz a képbe, talán Téged választ.

De lehet, hoy a Te utad más, te jöttél más miatt, csak meg kell találnod, mi az. Szerintem. Csak úgy tegezek, nem Terád értem, csak így fogalmaztam.


"Gyermekeitek nem a ti gyermekeitek.

Ők az élet önmaga iránti vágyakozásának

fiai és leányai.

Általatok érkeznek, de nem belőletek.

És bár veletek vannak, nem birtokaitok.


Adhattok nékik szeretetet, de gondolataitokat nem adhatjátok.

Mert nekik saját gondolataik vannak.

Testüknek adhattok otthont, de lelküknek nem.

Mert az ő lelkük a holnap házában lakik,

ahová ti nem látogathattok el, még álmaitokban sem.

Próbálhattok olyanná lenni, mint ők, de ne

próbáljátok őket olyanná tenni, mint ti vagytok.

Mert az élet sem visszafelé nem halad, sem

meg nem reked a tegnapban.


Ti vagytok az íj, melyről gyermekeitek

eleven nyílként röppennek el.

Az íjász látja a célt a végtelenség útján,

és ő feszít meg benneteket minden erejével,

hogy nyilai sebesen és messzire szálljanak.


Legyen az íjász kezének hajlítása a ti örömetek forrása:

Mert ő egyként szereti a repülő nyilat és az íjat, amely mozdulatlan"


Kahlil Gibran

2010. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
38%

Ez egy ostobaság. A meddőség az genetika,nem az agyban dől el,és főleg nem valami levegőben kóválygó lény akar megtestesülni.

Nem a középkorban élünk már,hogy ilyesmiben értelmes ember higyjen.

2010. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
50%
igen,mi választjuk meg,hogy hová születünk,és azt is mi választjuk meg,hogy fogunk e egyáltalán szülni.természetesen ha nincs szükségünk arra a tapasztalatra,hogy gyereket szüljünk,eleve egy meddő testbe születünk..Minden egy tökéletesen megrendezett szerepjáték..
2010. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
69%

Én hiszek ebben. Én nem jó szülőket választottam. Inkább leépítő volt a közelségük. Amióta távol élek tőlük sokkal jobban érzem magam. Érdekes, de gyerekként mindig arra vágytam bárcsak más lenne az én szüleim. Erről 20 évesen beszéltem egy klassz emberrel. Ő mondta nekem, hogy minden gyerek választ magának szülőt, de én valami oknál fogva őket választottam. Nem hiszem, hogy rosszul tette, csupán életfeladat, hogy megoldjam.

A gondolat pedig csodákra képes. :)

2010. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 A kérdező kommentje:

Elsőnek: az is egy érdekes teória, hogy vannak olyan párok, akiknek együtt nem lehet gyerekük.

És mi a véleményed a lombikról? Ha talán úgy sikerül?

Vagy honnan tudhatjuk azt, hogy a jelenlegi párunktól nem lehet csak gyerekünk?

2010. máj. 11. 11:13
 6/85 anonim ***** válasza:
82%
Az első tökéletesen leírta a lényeget.Nekem ugyanez a véleményem.A meddőség is igenis fejben dől el.Ha valaki meddő és tényleg nem lehet gyereke tegyük fel nem is születik gyermek akkor annak is megvan az oka.Annak a meddő párnak az a feladata megélni ezt és megtanulni belőle azt amit kell.A hitetlenekkel ne törődj csak azt nem értem mit keresnek ebben a rovatban...
2010. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 A kérdező kommentje:

A többieknek nagyon örülök, hogy megosztották velem a véleményüket.

Hasznosak voltak számomra.:)

Köszönöm!

2010. máj. 11. 11:22
 8/85 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk meddő, és orvosi igazolásokkal alátámasztott, és mégis születik gyerekük, akár lombik segítségével, akkor azt kellett megtanulniuk, hogy kitartsanak egymás mellet, és végig járják ezt az utat?

Meddig érdemes ezen az úton haladni, és próbálkozni a babáért?

2010. máj. 11. 11:24
 9/85 anonim ***** válasza:
96%

ha úgy érzed, gyermekre vágytok, akkor az egészségügyi tisztázás mellett elmehettek családállításra, pszichológushoz is. H ajógára jársz, az is segít egyenesbe jönni magadal. Talán amire vágysz, az nem a gyermek. Talán lesz gyermeketek, de neki még nem megfelelő ez az idő, talán vár még valakire. Hogy mondjuk megszülessen a leendő férje, vagy ellensége...

Lehet, hogy most nincs senki, akinek te beillenél a tervezett életébe, de 8 év múlva lesz.Lehet, hoyg a férjeddel más a feladatotok ebben az életben, A gyermek Isten ajándéka, kérni lehet, de nem biztos hogy kapsz, talán más a dolgod. Talán máskor kell szülnötök.. Mindenesetre, ha igyekeztek megismerni a lelketeket, az közelebb vihet a megoldáshoz. Ha imádkozol(nem baj ha nem hiszel) Jézus talán válaszol neked. Kérheted a leendő gyermekedet is elalvás előtt: álmodban beszélne veled! Te is beszélhetsz hozzá.

Lehet, hogy a hosszú gyermekvárásnak van célja az életetetkben. Talán ez tesz alkalmassá egy jövendő feladatra. Mindenesetre semmi nincs véletlenül, és a férjeddel sem vagytok véletlenül együt. Minden jó. Az életben minden jó, minden valamire tanít, ami még előttün van. Keressétek magatokban a feladatotokat! Kérjetek szakembertől segítséget!

Az hogy nem most jön a gyermek, nem azt jelenti, hoyg hibásak lennétek, hanem azt, hogy nincs itt az ideje. Van aki mások gyermekét neveli, van akinek egy köyv, eg yvállalat, egy alapítvány lesz a gyermeke...

[link]

Én hiszek ebben, mert a tapasztalatom bizonyítja..

2010. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
92%

Ismerősömék már több éve próbálkoznak gyerekkel és semmi.

Azt nem tudom, hogy ők most meddők e, de az biztos hogy anyagilag tökéletesen fel tudnának nevelni akár 5 gyereket is, és egy nagyon kedves megértő, odaadó párról van szó. Már gyerekszobát is berendeztek, bár azt nem tudom minek, talán mert bizakodnak hogy hátha sikerül valamit összehozniuk, de még mindig semmi.

Most akkor erre mit mondjak? :)

2010. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!