Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az elmélethez?

Mit szóltok ehhez az elmélethez?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint a globális felmelegedés nem is a föld üvegház hatásának a fokozódása miatt van hanem mert egy kozmikus jelenséget eltitkoltak a kormányok az emberek elől. E szerint egy naprendszeren kívüli nagy erejű gravitációs mező kis mértékben eltorzította a bolygók nap körüli pályáját és a földet egy a napunkhoz közelebbi pályára mozdított ki. Ez az objektum nagy valószínüség szerint egy a rendszer közelében, nagyjából negyed fényév távolságra elhaladt fekete lyuk lehetett.

júl. 16. 22:05
1 2 3 4 5
 41/48 sadam87 ***** válasza:

Nem tudom, mi a lenyűgözőbb. Ahogy dicsekszel a tudatlanságoddal? Az arroganciád, ahogy ennek ellenére kioktatsz másokat? A középszerűséggel való dicsekvésed, hogy nem is akarsz nyelveket tanulni? Miközben azt sem tudod, mi a különbség az asztrológia és asztronómia között. (Mondjuk ez nem lep meg.) De talán azba legszebb, hogy most már zsinórban másodjára nem sikerül leírnod helyesen a fekete lyuk szót.

Komolyan, én kérek elnézést, hogy válaszoltam a kérdésedre. Neked teljesen felesleges volt...

júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Figyelj, bocs ha bárkit megsértettem, nem ez volt a célom és köszönöm a válaszokat is. Csak egyszerűen nem értek egyet. Ennyi. Visszaolvastam és tényleg jukat írtam 2x is. Ok, van ijen. :D

Én azért továbbra is úgy gondolom, hogy mindenki saját magának a tanára. Nem a sulik fogják meghatározni, hogy mit kelljen megtanulnom. Ami érdekel annak utánaolvasok. Nehogy már vadidegen emberek tudják jobban, hogy engem mi érdekeljen. Majd amit úgy gondolok, hogy fontos tudnom azt megtanulom saját kútfőből. Az iskolában csak egyet tanítanak meg az embernek, hogy hogyan legyél engedelmes kis rabszolga. Olyan polgárt próbálnak faragni az emberekből akik megfelelnek majd a korrupt, rabszolgatartó kormányoknak. Ezért mondom, hogy elöbb hiszek Pista bácsinak aki épp elszállva tántorog ki a falu kocsmájából késő este mint a tanároknak meg a médiának.

júl. 19. 21:15
 43/48 Mojjo ***** válasza:

@42:

"Figyelj, bocs ha bárkit megsértettem, nem ez volt a célom és köszönöm a válaszokat is"


Mindentől függetlenül ez olyasmi, amit itt a GYK-n, főleg hevesebb, a lényegtől már személyesebb irányokba eltérő viták közben nagyon ritkán látni. És abszolút értékelendő.

júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 sadam87 ***** válasza:

#42

Én meg azért kérek elnézést, hogy túl hevesen reagáltam. Nem nagyon értelek, de ezen kár volna összeveszni.

"Az iskolában csak egyet tanítanak meg az embernek, hogy hogyan legyél engedelmes kis rabszolga"

Biiztos van ilyenre is példa, de alapvetően nem igaz. A tanárok olyan kevés fizetést kapnak (még ha valamit javult is a helyzet), hogy azért nem éri meg a kormánypropagandát terjeszteni. Aki a tanári pályán van, az jobb esetben lelkesedésből csinálja, rosszabb esetben semmi máshoz nem (sem) ért. Egyébként a politikusok meg pont lesz@rják, mit oktatnak fizikából. Van gond az oktatásban, csak pont nem az amit írsz.

Egyébként abbahagyhatnád, hogy testületileg elitélsz csoportokat. Az újságírók / kutatók / pedagógusok általános leszólásával csak a kormány malmára hajtod a vizet...

júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a tanárok döntik el mi legyen a tantervben, ők csak leadják az anyagot még ha nem is értenek vele sokszor egyet.

Egyébként a fekete lyukas dologra visszatérve mivel igazából nekem sincs 100%-os bizonyítékom hajlandó vagyok kiegyezni egy döntetlenben. :D

júl. 20. 11:52
 46/48 sadam87 ***** válasza:

"Nyilván nem a tanárok döntik el mi legyen a tantervben"

A természettudományos tantárgyak tanterveit jellemzően de, tanárok rakják össze (persze politikusok fogadják el, de jellemzően úgysem konyítanak hozzá). A politikusok inkább a humán tantárgyak követelményibe kontárkodnak bele.

"Egyébként a fekete lyukas dologra visszatérve mivel igazából nekem sincs 100%-os bizonyítékom hajlandó vagyok kiegyezni egy döntetlenben. :D"

https://www.youtube.com/watch?v=DiKFV9Ka-GU

júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Rendben de melyikünk a fekete lovag? :D
júl. 20. 12:10
 48/48 sadam87 ***** válasza:
Ki ajánlott döntetlent?
júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!